اقامت یک ساله ترکیه

 

اقامت یک ساله ترکیه با عنوان اقامت توریستی شناخته می شود. اگر نیاز دارید بیشتر از سه ماه در کشور ترکیه بمانید باید جهت گرفتن ویزای توریستی اقدام نمایید. در ادامه جزئیات اقامت یک ساله ترکیه را شرح می دهیم.

 

 

اقامت یک ساله ترکیه

 

اجاره ملک جهت اقامت یک ساله ترکیه

جهت اخذ اقامت یک ساله ترکیه باید پس از سفر به ترکیه جهت اجاره ملک اقدام نمایید. اخذ اقامت یک ساله ترکیه از طریق اجاره ملک به اقامت توریستی معروف است؛ و به دلیل اینکه بیشتر جهت اهداف توریستی انجام می شود به آن اقامت توریستی گفته می شود. بعد از اجاره ملک، اجاره نامه را به همراه مدارک مورد نیاز دیگر به اداره امنیت تحویل داده و با تایید آنها می توانید جهت اخذ اقامت یک ساله ترکیه و اقامت توریستی اقدام کنید.

 

هزینه اجاره ملک جهت اقامت یک ساله ترکیه

هزینه اجاره ملک جهت اقامت یک ساله ترکیه بسته به این که در کدام شهر و کدام منطقه تمایل به اجاره خانه داشته باشید؛ متفاوت است. اما به طور میانگین می توان هزینه ای بالغ بر 800 تا 3000 لیر را برای اجاره ملک جهت اخذ اقامت یک ساله ترکیه برآورد کرد.

 

معایب اقامت یک ساله ترکیه

در واقع تنها و مهم ترین عیب اقامت یک ساله ترکیه از طریق اقامت توریستی این است که با اقامت توریستی ترکیه حق تحصیل، کار، ثبت شرکت و هر گونه فعالیت اقتصادی در کشور ترکیه را نخواهید داشت. البته می توانید درخواست کار و تحصیل نمایید و ممکن است با بررسی شرایط شما اجازه کار و تحصیل به شما داده شود؛ ولی امری دشوار است.

 

اخذ اقامت دائم از طریق اقامت یک ساله ترکیه

در صورتی که اقامت یک ساله ترکیه و اجاره ملک خود را به طور مداوم تمدید نمایید؛ بعد از 5 سال اقامت در کشور ترکیه می توانید جهت اخذ اقامت دائم ترکیه از طریق اقامت توریستی اقدام نمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/11

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید