امتیازبندی مهاجرت به اتریش

 

یک سیستم امتیاز بندی مهاجرت به اتریش وجود دارد که متقاضی مهاجرت به اتریش باید امتیازات لازم را در امتیازبندی مهاجرت به اتریش کسب کند. این سیستم امتیازبندی مهاجرت به اتریش فقط در ویزای جست و جوی کار اتریش که اعتبار آن 6 ماه است؛ وجود دارد. در این مقاله جزئیات لازم را در رابطه با شرایط امتیازبندی مهاجرت به اتریش توضیح خواهیم داد.

 

امتیازبندی مهاجرت به اتریش

 

شرایط امتیازبندی مهاجرت به اتریش

شرایط زیر در سیستم امتیازبندی مهاجرت به اتریش اعلام شده است که متقاضی مهاجرت به اتریش باید امتیازات لازم را در این سیستم کسب نماید:

- مدرک تحصیلی

- سن

- سوابق کاری

- مدرک زبان

- تحصیل در اتریش

این شرایط در سیستم امتیازبندی مهاجرت به اتریش مجموعا 100 امتیاز را به خود اختصاص می دهند. متقاضی مهاجرت به اتریش باید در سیستم امتیازبندی مهاجرت به اتریش حداقل 70 امتیاز را جهت اخذ ویزای جست و جوی کار کسب کند. در ادامه نحوه امتیازگیری در هر کدام از شرایط را شرح می دهیم.

 

شرط مدرک تحصیلی در امتیازبندی مهاجرت به اتریش

در سیستم امتیازبندی مهاجرت به اتریش حداکثر امتیازی که به مدرک تحصیلی تعلق دارد 40 امتیاز است. حداقل مدرک تحصیلی لیسانس می باشد. در صورت داشتن مدرک لیسانس یا فوق لیسانس 20 امتیاز و در صورت داشتن مدرک دکترا 40 امتیاز کسب می کنید. لازم به ذکر است که مدرک لیسانس یا فوق لیسانس رشته های فنی، کامپیوتر و علوم طبیعی 30 امتیاز دارند. شرایط دیگری در رابطه با تحصیل نیز از امتیاز برخوردارند؛ مانند حقوق بالا در هر سال 20 امتیاز، ثبت اختراع یا لوح تقدیر 20 امتیاز، پروژه تحقیقاتی 20 امتیاز.

 

شرط سن در امتیازبندی مهاجرت به اتریش

سن متقاضی در سیستم امتیازبندی مهاجرت به اتریش حداکثر 20 امتیاز را به خود اختصاص می دهد. سن 35 سال به پایین 20 امتیاز، 35 تا 40 سال سن 15 امتیاز و 40 تا 45 سال سن 10 امتیاز کسب می کنند.

 

شرط سوابق کاری در امتیازبندی مهاجرت به اتریش

به شغل و سوابق کاری در سیستم امتیازبندی مهاجرت به اتریش حداکثر 20 امتیاز تعلق می گیرد. سوابق کاری و کارهای مدیریتی به ازای هر سال 2 امتیاز کسب می کند. اگر در اتریش نیز سابقه کار داشته باشید 10 امتیاز می گیرید.

 

شرط مدرک زبان در امتیازبندی مهاجرت به اتریش

مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی در سیستم امتیازبندی مهاجرت به اتریش حداکثر از 10 امتیاز برخوردار است. مدرک زبان مبتدی 5 امتیاز و مدرک زبان پیشرفته 10 امتیاز دارد.

 

شرط تحصیل در اتریش در امتیازبندی مهاجرت به اتریش

تحصیل در اتریش نیز در سیستم امتیازبندی مهاجرت به اتریش حداکثر 10 امتیاز را به خود اختصاص می دهد. تحصیل ابتدایی در اتریش 5 امتیاز و تحصیل در دانشگاه های اتریش و داشتن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس از دانشگاه های اتریش 10 امتیاز کسب می کند.

 

کلیدواژه ها : مهاجرت به اتریش , امتیازات لازم برای مهاجرت به اتریش

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/02

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید