شیراز ، قدوسی غربی ، بعد از کوچه 13 ، جنب بانک تجارت ، ساختمان امین۱، واحد ۱
تلفکس: +987136276956 موبایل: +989179988123

شرایط اخذ ویزا برای شرکت در تورهای نمایشگاهی اروپا

کشورهای اروپایی در زمینه میزبانی نمایشگاه‌های بین‌المللی دارای مقام اول در جهان هستند و این جایگاه را با توجه به امکانات و توانایی‌های موجود، نوآوری‌ها و دسترسی آسان و گسترده هوایی به مناطق مختلف جهان به‌دست آورده اند. این نمایشگاه‌ها امکان مشاهده جدیدترین نوآوری‌های جهانی در صنایع مختلف را به بازدیدکنندگان می‌دهند. از این رو است که صنعت نمایشگاهی اروپا توانسته است دو سوم نمایشگاه‌های مطرح جهانی را برگزار نماید و در این نمایشگاه‌ها بیش از 50 درصد غرفه‌گذاران و نزدیک به 60 درصد بازدیدکنندگان از خارج از اروپا هستند.

صنعت نمایشگاهی اروپا بخش مهمی از اقتصاد اتحادیه اروپا است که بر نیازهای بلند مدت این صنعت تمرکز کرده و اهمیت و قابلیت‌های جدید آن را بازتاب می‌دهد. غرفه‌گذاران، بازدیدکنندگان و مجریان نمایشگاه‌ها، شرکای تجاری این صنعت هستند که با همکاری مشترک برای برگزاری هر نمایشگاه در بهترین زمان موجود، موفقیت طولانی مدت صنعت نمایشگاهی اروپا را تضمین می‌نمایند.
مهمترین ویژگی صنعت نمایشگاهی اروپا جهانی بودن آن است. بیش ار نیمی از غرفه‌گذاران خارجی بوده که یک سوم آنها از خارج از اروپا می‌باشند. همچنین مجریان نمایشگاهی شعبه‌هایی از نمایشگاه‌های خود را در سایر کشور‌های جهان برگزار می‌کنند.

 

برای اطلاع از شرایط دریافت ویزا و شرکت در نمایشگاه های هر کشور بر روی آن کلیک نمایید :

 

تور نمایشگاهی آلمان       تور نمایشگاهی ایتالیا 

تور نمایشگاهی آلمان                              تور نمایشگاهی ایتالیا

 

تور نمایشگاهی فرانسه 

برای درخواست مشاوره کافیست فرم زیر را پر کنید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
پرسش شما