راه های مهاجرت به انگلستان

 

برای مهاجرت به انگلستان راه های متفاوتی وجود دارد که هر کدام شرایط و قوانین مخصوص به خود را دارد. در این مقاله راه های مهاجرت به انگلستان را برمی شمریم تا شما عزیزان با توجه به شرایط خود یکی از راه های مهاجرت به انگلستان را  برگزینید.

 

راه های مهاجرت به انگلستان

 

راه های مهاجرت به انگلستان

راه های مهاجرت به انگلستان به صورت زیر است که در این مقاله مختصر توضیحی در باب هر کدام از راه های مهاجرت به انگلستان می دهیم. برای جزئیات بیشتر می توانید بر روی هر مورد کلیک کرده و مقاله مربوط به آن را مطالعه فرمایید. راه های مهاجرت به انگلستان عبارتند از:

- مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

- مهاجرت به انگلستان از طریق کار

- مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

- مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

- مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص

- مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

- مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه

- مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

 

راه های مهاجرت به انگلستان – تحصیل

تحصیل از راه های مهاجرت به انگلستان در بین دانشجویان محبوبیت فراوانی دارد. درخواست مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل به صورت آنلاین انجام می گیرد و به صورت امتیازبندی است. اگر بعد از اتمام تحصیلات در انگلستان کار پیدا کنید می توانید در انگلستان بمانید و بعد از چند سال اقامت دائم را دریافت کنید، در غیر این صورت باید انگلستان را ترک نمایید.

 

راه های مهاجرت به انگلستان – کار

از راه های مهاجرت به انگلستان روش کار در انگلستان کمی سخت است. برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار باید در این کشور تحصیل کرده باشید؛ حتی یک دوره تحصیلی کوتاه مدت نیز کفایت می کند. با دارا بودن این شرط می توانید در انگلستان کار پیدا کرده و بعد از مدتی درخواست اقامت دائم انگلستان را داشته باشید.

 

راه های مهاجرت به انگلستان – سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری به منظور راه های مهاجرت به انگلستان نیاز به حداقل 50،000 پوند سرمایه دارید. سرمایه گذاری خود به سه طریق سرمایه گذاری 50،000 پوندی، سرمایه گذاری 200،000 پوندی و سرمایه گذاری 2،000،000 پوندی انجام می گیرد. این سرمایه را باید در بانک های انگلستان سپرده کنید و توسط آن بیزینسی راه اندازی نمایید. بعد از چند سال از فعالیت کسب و کارتان می توانید برای اقامت دائم اقدام کنید.

 

راه های مهاجرت به انگلستان – ثبت شرکت

ثبت شرکت نیز از دیگر راه های مهاجرت به انگلستان است. انواع شرکت با مسئولیت محدود، سهامی و شعبه را می توان در انگلستان تاسیس نمود. با ثبت شرکت به تنهایی اقامت دائم انگلستان را دریافت نمی کنید. برای دربافت اقامت دائم انگلستان باید مبلغی نیز در این کشور سرمایه گذاری نمایید.

 

راه های مهاجرت به انگلستان – تخصص

از راه های مهاجرت به انگلستان تخصص نیز پرطرفدار است. متخصصانی چون پزشکان، پرستاران، هنرمندان، موسیقی دانان، نویسندگان، مهندسان، طراحان و ... می توانند از این راه استفاده کنند. مهاجرت به انگلستان از طریق تخصص نیز بعد از 5 سال اقامت موقت در این کشور منجر به اقامت دائم انگلستان خواهد شد.

 

راه های مهاجرت به انگلستان – ازدواج

ازدواج نیز جزو راه های مهاجرت به انگلستان است. مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج به دو صورت ویزای نامزدی و ویزای ازدواج امکان پذیر است. مدت صدور ویزای نامزدی 6 ماه و ویزای ازدواج 33 ماه است. در این راه از راه های مهاجرت به انگلستان باید فرد باید شهروند انگلستان باشد و ثابت کند که هر ماه 18،600 پوند درآمد دارد تا بتواند همسر خود را وارد انگلستان کند.

 

راه های مهاجرت به انگلستان – دعوتنامه

دعوتنامه راه های مهاجرت به انگلستان را هموار می کند. در این مورد از راه های مهاجرت به انگلستان؛ اگر خانواده، فامیل و دوستی در این کشور دارید می تواند برای شما دعوتنامه ارسال کند. دعوتنامه خود انواع گوناگونی شامل دعوتنامه خانوادگی، دعوتنامه توریستی، دعوتنامه تحصیلی، دعوتنامه کاری، دعوتنامه نمایشگاهی و دعوتنامه تجاری دارد. با مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه اقامت دائم را کسب نمی کنید و این راه فقط اقامت دائم انگلستان را تسهیل می کند.

 

راه های مهاجرت به انگلستان – پناهندگی

می توان گفت پناهندگی بدترین راه از راه های مهاجرت به انگلستان است. پناهندگی بسیار دشوار است و خطرات زیادی دارد. برای پناهندگی در انگلستان باید بعد از ورود به خاک این کشور درخواست پناهندگی خود را به پلیس اعلام کرده و همچنین بتوانید ثابت کنید که در کشور خود امنیت نداشته اید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/11

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید