شرایط زندگی در آمریکا

 

شرایط زندگی در آمریکا از دغدغه های اساسی متقاضیان مهاجرت به این کشور می باشد. مردم و سطح زندگی آنها، میزان درآمدها و هزینه ها در آمریکا از جمله گزینه هایی ست که در بررسی شرایط زندگی در آمریکا باید در نظر گرفت. با ما باشید تا در ادامه این مقاله موارد مهم در شرایط زندگی در امریکا را بررسی کنیم.

 

شرایط زندگی در آمریکا

 

شرایط زندگی در آمریکا – هزینه ها

شاید اصلی ترین عامل در بررسی شرایط زندگی در آمریکا هزینه ها باشد. هزینه زندگی در آمریکا نسبت به کشورهای دیگر و حتی ایران کمی بیشتر است. مخصوصا بهداشت و درمان در آمریکا هزینه بالایی دارد و اگر بیمه درمانی نداشته باشید ممکن است از پس هزینه های درمان برنیایید. هزینه مسکن در آمریکا نیز هزینه بالایی دارد. هزینه خوراک و پوشاک نسبتا پایین تر است.

 

شرایط زندگی در آمریکا – درآمد ها

میزان درآمدها نیز در شرایط زندگی در آمریکا مهم است. میانگین درآمد در آمریکا 4،000 دلار در ماه است. البته ممکن است این مبلغ در ایالت های مختلف آمریکا متفاوت باشد. درآمد ساعتی نیز هر ساعت  14 دلار محاسبه شده است.

 

شرایط زندگی در آمریکا – زبان

زبان مردم آمریکا نیز شرایط زندگی در آمریکا را تحت تاثیر قرار می دهد. ممکن است هر کدام از ایالت های آمریکا زبان مخصوص به خود را داشته باشد. اما رایج ترین زبان به خصوص در شهرهای مهم این کشور مانند نیویورک و واشنگتن زبان انگلیسی است.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/06

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید