این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

شرایط زندگی در اتریش

 

شرایط زندگی در اتریش نیز از مبحث های مهمی است که برای مهاجران به این کشور حائز اهمیت است. شیوه زندگی مردم اتریش و هزینه ها در این کشور در مقاله شرایط زندگی در اتریش بررسی می شوند.

 

شرایط زندگی در اتریش

 

شرایط زندگی در اتریش – زبان

زبان رایج در اتریش بر بررسی شرایط زندگی در اتریش تاثیر گذار است. زبان مردم در اتریش زبان آلمانی است. البته شما با زبان انگلیسی نیز می توانید در اتریش زندگی کنید ولی بی شک یادگیری زبان رایج اتریش در ارتباط موثر با مردم اتریش بهتر است.

 

شرایط زندگی در اتریش – مردم

از شرایط زندگی در اتریش، فرهنگ و ارتباط مردم اتریش نیز قابل بررسی است. طبق بررسی های انجام شده مردم اتریش در ارتباط برقرار کردن کمی سخت گیر هستند و برقراری ارتباط دوستانه با آنها کمی دشوار است.

 

شرایط زندگی در اتریش – هزینه ها

هزینه های زندگی در اتریش نیز عامل مهم دیگری در بررسی شرایط زندگی در اتریش است. هزینه های زندگی در اتریش و به خصوص هزینه مسکن در اتریش نسبت به سایر کشورهای اروپایی بالاست. برای زندگی در اتریش به هزینه ای حدود 900 تا 1200 یورو در مان نیاز دارید.

 

شرایط زندگی در اتریش – درآمدها

درآمدها و میزان حقوق و دستمزد نیز در بررسی شرایط زندگی در اتریش مهم است. می توان گفت میانگین حقوق ماهیانه در اتریش حدود 1،900،000 یورو است. این رقم برای یک زندگی در سطح متوسط کاملا مناسب است.

 

شرایط زندگی در اتریش – آب و هوا

بر شرایط زندگی در اتریش آب و هوا نیز تاثیرگذار است. اتریش دارای آب و هوایی معتدل است. روزهایی گرم و آفتابی و روزهایی سرد و بارانی و حتی برفی است. حتی ممکن است در تابستان نیز نیاز به لباس گرم داشته باشید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/02

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید