شرایط زندگی در اتریش

 

شرایط زندگی در اتریش نیز از مبحث های مهمی است که برای مهاجران به این کشور حائز اهمیت است. شیوه زندگی مردم اتریش و هزینه ها در این کشور در مقاله شرایط زندگی در اتریش بررسی می شوند.

 

شرایط زندگی در اتریش

 

شرایط زندگی در اتریش – زبان

زبان رایج در اتریش بر بررسی شرایط زندگی در اتریش تاثیر گذار است. زبان مردم در اتریش زبان آلمانی است. البته شما با زبان انگلیسی نیز می توانید در اتریش زندگی کنید ولی بی شک یادگیری زبان رایج اتریش در ارتباط موثر با مردم اتریش بهتر است.

 

شرایط زندگی در اتریش – مردم

از شرایط زندگی در اتریش، فرهنگ و ارتباط مردم اتریش نیز قابل بررسی است. طبق بررسی های انجام شده مردم اتریش در ارتباط برقرار کردن کمی سخت گیر هستند و برقراری ارتباط دوستانه با آنها کمی دشوار است.

 

شرایط زندگی در اتریش – هزینه ها

هزینه های زندگی در اتریش نیز عامل مهم دیگری در بررسی شرایط زندگی در اتریش است. هزینه های زندگی در اتریش و به خصوص هزینه مسکن در اتریش نسبت به سایر کشورهای اروپایی بالاست. برای زندگی در اتریش به هزینه ای حدود 900 تا 1200 یورو در مان نیاز دارید.

 

شرایط زندگی در اتریش – درآمدها

درآمدها و میزان حقوق و دستمزد نیز در بررسی شرایط زندگی در اتریش مهم است. می توان گفت میانگین حقوق ماهیانه در اتریش حدود 1،900،000 یورو است. این رقم برای یک زندگی در سطح متوسط کاملا مناسب است.

 

شرایط زندگی در اتریش – آب و هوا

بر شرایط زندگی در اتریش آب و هوا نیز تاثیرگذار است. اتریش دارای آب و هوایی معتدل است. روزهایی گرم و آفتابی و روزهایی سرد و بارانی و حتی برفی است. حتی ممکن است در تابستان نیز نیاز به لباس گرم داشته باشید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/02

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن : 09039081201 – ۰۷۱۳۲۲۳۸۱۶۶

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن :

آدرس :

دفتر شیراز

09039081201 - ۰۷۱۳۲۲۳۸۱۶۶
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید