شرایط زندگی در روسیه

 

برای متقاضیان مهاجرت به روسیه بی شک اطلاع از قوانین و شرایط زندگی در روسیه از اهمیت زیادی برخوردار است. با اطلاع و آگاهی کامل از شرایط زندگی در روسیه است که می توانید تصمیم درست را در این رابطه اتخاذ کنید. این مقاله را جهت آشنایی با شرایط زندگی در روسیه تدوین کرده ایم.

 

شرایط زندگی در روسیه

 

شرایط زندگی در روسیه – فرهنگ

بی شک فرهنگ مردم بر شرایط زندگی در روسیه تاثیرگذار است. روسی ها را می توان مردمی صمیمی و بسیار نزدیک به هم دانست. البته در عین صمیمت نوعی بی اعتمادی نسبت به اشخاص دورتر نیز در بین آنها دیده می شود. دین مردم روسیه مسیحیت است و بعد از آن دین درصد کمی از مردم ارتدکس روسی می باشد.

 

شرایط زندگی در روسیه – آب و هوا

آب و هوای روسییه نیز در بحث شرایط زندگی در روسیه حائز اهمیت است. آب و هوای روسیه در تمام نقاط این کشور یکسان نیست و همه نوع آب و هوایی در این کشور به چشم می خورد. از آب و هوای سرد و کوهستانی گرفته تا گرم و معتدل در روسیه وجود دارد.

 

شرایط زندگی در روسیه – قیمت ها

قیمت ها در روسیه عامل مهم دیگری در بررسی شرایط زندگی در روسیه است. واحد پول روسیه روبل است و برای خرید و فروش و معامله در روسیه فقط روبل قابل قبول است. هزینه زندگی در روسیه بالاست و به طور متوسط سالیانه 10،000 دلار پیش بینی می شود. اگر در روسیه دانشجو باشید، استفاده از بسیاری از امکانات برایتان نصف قیمت است.

 

شرایط زندگی در روسیه – کار

شرایط زندگی در روسیه به کار نیز بستگی دارد. پیدا کردن کار در روسیه بسیار مشکل است به خصوص برای خارجی ها. درآمد ها در روسیه نیز نسبتا بالاست. برای پیدا کردن کار در روسیه باید حتما زبان روسی بدانید. همچنین پیدا کردن کار در روسیه بدون پیشنهاد و دعوتنامه کاری بسیار مشکل و تقریبا غیرممکن است.

 

شرایط زندگی در روسیه – تحصیل

شرایط زندگی در روسیه و تحصیل در این کشور نیاز به مدرک دیپلم دارد. برای مقاطع لیسانس و بالاتر می توان در روسیه تحصیل کرد. هزینه های تحصیل در روسیه بسیار بالاست. زبان روسی را نیز باید برای تحصیل در روسیه بلد باشید.

 

شرایط زندگی در روسیه – زبان

زبان عامل بسیار تاثیرگذاری بر شرایط زندگی در روسیه است. زبان مردم روسیه روسی است و برای مهاجرت به این کشور باید حتما این زبان را بدانید وگرنه با مشکل مواجه می شوید؛ مخصوصا برای تحصیل و کار در روسیه.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/13

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید