شرایط مهاجرت به اتریش

 

اتریش کشور پرطرفداری در بین متقاضیان مهاجرت است. اگر از متقاضیان مهاجرت به اتریش باشید بی شک اطلاع از شرایط مهاجرت به اتریش برایتان مهم است. در این مقاله سعی داریم جزئیات مربوط به شرایط مهاجرت به اتریش را توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

 

شرایط مهاجرت به اتریش

 

شرایط مهاجرت به اتریش

شرایط مهاجرت به اتریش در هر نوع روش از روش های مهاجرت به اتریش متفاوت است و بستگی به این دارد که از چه روشی جهت مهاجرت به اتریش اقدام نمایید. شایان ذکر است در تمام روش های مهاجرت به اتریش ابتدا به متقاضی اقامت موقت اعطا می شود و پس از چند سال اقامت موقت در اتریش می توان جهت اقامت دائم اقدام نمود. در ادامه شرایط مهاجرت به اتریش در روش های مختلف را بررسی می کنیم.

 

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

از مهم ترین شرایط مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل این است که باید در دانشگاه سراسری در کشور مبدا قبول شده باشید. برخی رشته های تحصیلی در اتریش نیازی به آزمون ورودی ندارند و شرط تحصیل در برخی دیگر از رشته های تحصیلی در اتریش قبولی در آزمون ورودی آن رشته تحصیلی است.

 

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق کار

در بررسی شرایط مهاجرت به اتریش از طریق کار، شرط اساسی داشتن پیشنهاد کاری از یک شرکت اتریشی است. به این منظور باید درخواست ویزای جست و جوی کار دهید که این ویزا از طریق سیستم امتیازبندی به شما تعلق می گیرد. جهت جزئیات بیشتردر این رابطه مقاله امتیازبندی مهاجرت به اتریش را مطالعه فرمایید. پس از اخذ ویزای جست و جوی کار که مدت آن 6 ماه است، به اتریش سفر کرده، به دنبال کار می گردید و با ارائه قرارداد کاری با یک کارفرمای اتریشی می توانید جهت اقامت موقت کاری درخواست دهید.

 

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

شرکت با مسئولیت محدود معمول ترین نوع شرکت در بحث شرایط مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت است. شرکت با مسئولیت محدود به دو صورت دولتی و خصوصی قابل ثبت است. هزینه تاسییس شرکت با مسئولیت محدود 35،000 تا 70،000 یورو است.

 

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری به این صورت است که سرمایه گذاری باید به صورت نقدی انجام گیرد. حداقل میزان سرمایه گذاری باید 3،000،000 یورو می باشد. پاسپورت اتریش از طریق سرمایه گذاری نقدی به راحتی قابل دریافت است.

 

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری بسیار مشکل است. اگر در کشور دیگری درخواست پناهندگی داده باشید، درخواست پناهندگی شما در اتریش قبول نمی شود. پس از ورود به اتریش درخواست پناهندگی خود را به پلیس اعلام می کنید و در صورتی که درخواست شما پذیرفته شد در اتریش می مانید و در صورت رد شدن آن باید اتریش را ترک نمایید.

 

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق تخصص

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق تخصص برای پزشکان، پرستاران، مهندسان، کشاورزان و تاجران مهم است. این متخصصان می توانند برای مهاجرت به اتریش اقدام نمایند.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/02

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید