شرایط مهاجرت به ایتالیا

 

اگر متقاضی مهاجرت به ایتالیا هستید، مطمئنا اطلاع از شرایط مهاجرت به ایتالیا برایتان حائز اهمیت است. آگاهی از شرایط مهاجرت به ایتالیا به شما کمک می کند که آگاهانه تصمیم به مهاجرت به این کشور بگیرید. در این مقاله شرایط مهاجرت به ایتالیا را توضیح می دهیم.

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل این گونه است که شما باید حداقل مدرک دیپلم را داشته باشید. درخواست تحصیل در ایتالیا در مقاطع تحصیلی بالاتر اعم از کارشناسی ارشد و دکتری شانس بالاتری برای موفقیت در اخذ ویزای تحصیلی دارند. دانشگاه ها در ایتالیا هم به زبان ایتالیایی و هم زبان انگلیسی تدریس می کنند.

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک

مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک و اخذ اقامت از این روش امکان پذیر نمی باشد و شرایط مهاجرت به ایتالیا در این روش قابل بررسی نیست.

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری به صورت سرمایه گذاری نقدی و یا خرید ملک می باشد. به این منظور به هزینه ای بالغ بر 300،000 یورو نیاز دارید.

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی بسیار مشکل و سخت گیرانه است و به هیچ عنوان به شما عزیزان پیشنهاد نمی گردد.

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق ثبت شرکت نیز بدین گونه است که هم می توانید جهت تاسیس شرکت خود اقدام نمایید و هم شرکت آماده را خریداری نمایید.

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک به این صورت است که بعد از خرید ملک باید به مدت 5 سال در ایتالیا اقامت داشته باشید تا بتوانید به اقامت دائم برسید. هزینه خرید ملک در ایتالیا نیز حدود 25،000 یورو می باشد.

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق ازدواج نیز به گونه ای است که با ازدواج با یک فرد ایتالیایی می توانید به اقامت و تابعیت ایتالیا برسید. البته ازدواج شما نباید صوری باشد.

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق کار

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق کار به صورت پیشنهاد کاری است. یعنی شما باید از یک شرکت ایتالیایی پیشنهاد کاری داشته باشید تا بتوانید به ایتالیا مهاجرت و اقامت کنید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/24

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید