شرایط مهاجرت به ترکیه

 

ترکیه کشوری است در همسایگی ایران و کشوری اوراسیایی محسوب می شود؛ به این معنی که نیمی از آن در قاره اروپا و نیم دیگر آن در قاره آسیا قرار دارد. شرایط مهاجرت به ترکیه برای ایرانیان به دلیل نزدیکی به این کشور بسیار مناسب است. در این مقاله شرایط مهاجرت به ترکیه بررسی می کنیم.

 

شرایط مهاجرت به ترکیه

 

شرایط مهاجرت به ترکیه – مدت زمان اقامت

مدت زمان اقامت در بررسی شرایط مهاجرت به ترکیه به دو روش اقامت موقت و اقامت دائم امکان پذیر است. روش اقامت موقت جهت تحصیل، کار و فعالیت های توریستی انجام می شود و به این منظور ویزای تحصیلی، ویزای کار و ویزای توریستی صادر می شود که مدت اقامت آن یک ساله است. روش اقامت دائم برای اخذ اقامت دائم در ترکیه استفاده می شود و می توان از طریق ازدواج، سرمایه گذاری، خرید ملک و ... به اقامت دائم ترکیه دست یافت. البته اقامت موقت نیز در صورت ادامه دار بودن و تمدید مداوم اقامت می تواند بعد از 5 تا 8 سال به اقامت دائم تبدیل شود.

 

شرایط مهاجرت به ترکیه – روش های مهاجرت به ترکیه

برای مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت این کشور روش های متفاوتی وجود دارد. موارد زیر از روش های مهاجرت به ترکیه برای بررسی شرایط مهاجرت به ترکیه می باشد که برای مطالعه جزئیات بیشتر می توانید روی گزینه مورد نظر کلیک نمایید.

- مهاجرت به ترکیه از طریق کار

- مهاجرت به ترکیه برای تحصیل

- مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

- مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

- مهاجرت به ترکیه از طریق آرایشگری

 

شرایط مهاجرت به ترکیه – سفر به ترکیه بدون ویزا

در بحث شرایط مهاجرت به ترکیه علاوه بر موارد گفته شده جهت مهاجرت به ترکیه، باید گفت که ایرانیان برای سفر به ترکیه نیازی به ویزا ندارند. مدت اقامت در این نوع مهاجرت سه ماه است. البته لازم به ذکر است که در این نوع مهاجرت شما اجازه کار و تحصیل در کشور ترکیه را نخواهید داشت؛ و اگر مدت اقامت شما بیشتر از سه ماه باشد باید جهت اخذ اقامت یک ساله توریستی اقدام نمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/08

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید