این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

شرایط مهاجرت به کانادا

 

مهاجرت به کانادا طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. آگاهی از شرایط مهاجرت به کانادا جهت مهاجرت و اقامت در این کشور برای متقاضیان مهاجرت به کانادا بسیار مهم است. در این مقاله جزئیات شرایط مهاجرت به کانادا را شرح خواهیم داد.

 

شرایط مهاجرت به کانادا

 

شرایط مهاجرت به کانادا – راه های مهاجرت به کانادا

نکته مهم در بررسی شرایط مهاجرت به کانادا، راه های مهاجرت به این کشور می باشد. راه های زیادی جهت مهاجرت به کانادا وجود دارد که در ادامه آن ها را برمی شمریم. برای مطالعه جزئیات هر کدام از راه ها روی گزینه مورد نظر کلیک نمایید. این راه ها عبارتند از:

- مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

- مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

- مهاجرت به کانادا از طریق کاریابی

- مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

- مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

- مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

- مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

- مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

- مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

 

شرایط مهاجرت به کانادا - هزینه مهاجرت به کانادا

هزینه مهاجرت به کانادا در بررسی شرایط مهاجرت به کانادا با توجه به راه انتخابی جهت مهاجرت به کانادا متفاوت است. ولی هزینه های معمول که در تمام راه های مهاجرت به کانادا وجود دارد شامل هزینه اخذ ویزا، هزینه ترجمه مدارک، هزینه یادگیری زبان و هزینه معاینات پزشکی است. این هزینه برای بررسی شرایط مهاجرت به کانادا حدود 500 الی 600 دلار برآورد می شود.

 

شرایط مهاجرت به کانادا – مهاجرت والدین

در بررسی شرایط مهاجرت به کانادا برنامه ای وجود دارد که در این برنامه دولت کانادا به مادر، پدر، مادربزرگ و پدربزرگ شهروندان کانادایی اجازه مهاجرت و اقامت در این کشور را می دهد. اگر فرزندتان شهروند کانادا باشد؛ توسط این برنامه می توانید به کشور کانادا مهاجرت کنید.

 

شرایط مهاجرت به کانادا – زبان مورد نیاز جهت مهاجرت به کانادا

زبان نیز در بررسی شرایط مهاجرت به کانادا حائز اهمیت است. برای مهاجرت به کانادا باید هم مدرک زبان انگلیسی و هم مدرک زبان فرانسوی داشته باشید. شایان ذکر است فقط داشتن مدرک زبان مهم نیست و باید توانایی صحبت به زبان انگلیسی و فرانسوی را نیز دارا باشید. این توانایی هنگام مصاحبه شما جهت اخذ ویزای کانادا اثبات می شود.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/15

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید