مزایای اقامت ترکیه

 

ترکیه به دلیل جاذبه های گردشگری بسیار از کشورهای محبوب جهت مهاجرت و اقامت در سراسر جهان است. ایرانیان نیز به دلایل بسیاری از جمله نزدیکی کشورها و نیز فرهنگ ها به یکدیگر علاقه مند به مهاجرت به ترکیه هستند. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم مزایای اقامت ترکیه را برشمریم.

 

مزایای اقامت ترکیه

 

مزایای اقامت ترکیه – سفر بدون ویزا

یکی از مزایای اقامت ترکیه و دریافت پاسپورت ترکیه این است که با داشتن این پاسپورت می توان به 107 کشور جهان بدون ویزا سفر کرد. از جمله این کشورها ایران، ژاپن، مالزی، ارمنستان، برزیل و ... هستند.

 

مزایای اقامت ترکیه – حساب بانکی بین المللی

از دیگر مزایای اقامت ترکیه امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور است. همچنین با افتتاح حساب در ترکیه از مزایای دیگری چون دریافت وام مسکن، وام خودرو و ... آن هم با کارمزد پایین بهره مند می شوید.

 

مزایای اقامت ترکیه – هزینه زندگی پایین

هزینه های زندگی در ترکیه نسبت به کشورهای دیگر تقریبا پایین است که از دیگر مزایای اقامت ترکیه می باشد. همچنین پرداخت حقوق و دستمزدها در ترکیه مناسب است و می توان یک زندگی آرام و بدون دغدغه در این کشور فراهم کرد.

 

مزایای اقامت ترکیه – تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان

دانشگاه های ترکیه از جمله بهترین دانشگاه ها در جهان به شمار می آیند که مزایای اقامت ترکیه را تحت تاثیر قرار می دهد. تعدادی از دانشگاه ها در این کشور در شمار صد دانشگاه برتر در جهان هستند. همچنین تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشور رایگان می باشد.

 

مزایای اقامت ترکیه – تجارت آزاد در جهان

از دیگر مزایای اقامت ترکیه امکان تجارت آزاد در سراسر جهان است. و همچنین به این منظور امکان داشتن شماره تلفن های بین المللی جهت کسب و کار نیز وجود دارد.

 

مزایای اقامت ترکیه – فرهنگ مشابه

آداب و رسوم و فرهنگ مردم کشور ترکیه تقریبا مشابه با فرهنگ ایرانی هاست و از دیگر مزایای اقامت ترکیه محسوب می شود. البته کشور ترکیه به این دلیل که قسمتی از آن در قاره آسیا و قسمتی دیگر در قاره اروپا قرار دارد؛ از هر دو فرهنگ اروپایی و آسیایی برخوردار است و این کشور را بسیار جذاب می کند.

 

مزایای اقامت ترکیه – نزدیکی به ایران

از مزایای اقامت ترکیه می توان به نزدیکی کشور ایران و ترکیه به یکدیگر اشاره نمود. این مزیت رفت و آمد در دو کشور را تسهیل نموده که مزیت مهمی محسوب می شود.

 

مزایای اقامت ترکیه – رونق کسب و کار

کشور ترکیه کشوری است که جاذبه های بسیاری دارد و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند که از مزایای اقامت ترکیه می باشد. بدیهی است جذب گردشگر و توریست در این کشور به کسب و کار شما رونق می بخشد.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/11

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید