این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مزایای مهاجرت به هلند

 

مهاجرت به هلند راه ها و روش های مختلفی دارد. مزایای مهاجرت به هلند نیز بسته به روش مورد نظرتان برای مهاجرت به این کشور متفاوت است. در این مقاله مزایای مهاجرت به هلند در طرق مختلف را بررسی می کنیم.

 

مزایای مهاجرت به هلند

 

مزایای مهاجرت به هلند از طریق کار

از مهم ترین مزایای مهاجرت به هلند از طریق کار می توان به امکان اخذ اقامت دائم هلند پس از 5 سال از این طریق اشاره کرد. همچنین مهاجرت همراه با همسر و فرزندان، اشتغال در یکی از کشورهای اتحادیه اروپا، پیشرفت شغلی با توجه به اقتصاد قوی هلند و برقراری ارتباط و همکاری با شرکت ها در اتحادیه اروپا و حتی جهان از دیگر مزایای مهاجرت به هلند است.

 

مزایای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

مزایای مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در امکان تحصیل در بهترین و معتبرترین دانشگاه های جهان، امکان تحصیل رایگان با دارا بودن بورسیه تحصیلی هلند و امکان تحصیل به زبان انگلیسی در هلند نمود پیدا می کند. با تحصیل در هلند بعد از فارغ التحصیلی می توانید در هلند کار پیدا کنید و با اشتغال به کار بعد از چند سال می توانید اقامت دائم هلند را کسب کنید که از دیگر مزایای مهاجرت به هلند است.

 

مزایای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مزایای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری به صورت سرمایه گذاری در یک اقتصاد قوی در جهان است که موجب سودآوری فراوانی برای شما می شود. از دیگر مزایای مهاجرت به هلند می توان امکان اقامت و کار در هر نقطه دلخواهتان در هلند، اقامت همراه با همسر و فرزندان زیر 18 سال و همچنین اخذ اقامت دائم هلند بعد از 5 سال اقامت موقت می باشد.

 

مزایای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

از مهم ترین مزایای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج سریع و کم هزینه بودن آن است. همچنین از دیگر مزایای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج می توان به امکان کار و تحصیل در هلند اشاره کرد.

 

مزایای مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت

مزایای مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت امکان افتتاح حساب بین المللی و ارتباط تجاری با جهان، مهاجرت به هلند همراه با همسر و فرزندان زیر 18 سال و مالک کل شرکت بودن است.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/26

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید