این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به آلمان

 

آلمان در قاره اروپا واقع است و پایتخت آن برلین می باشد. مهاجرت به آلمان در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. از مهم ترین دلایل محبوبیت مهاجرت به آلمان اقتصاد قوی و رو به رشد آن است. راه و روش های مختلفی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد که هر فردی با توجه به شرایط خود می تواند یکی از راه ها را برگزیند. در این مقاله سعی داریم اطلاعاتی در باب مهاجرت به آلمان کسب کنیم.

 

مهاجرت به آلمان

 

شرایط مهاجرت به آلمان

برای مهاجرت به آلمان به هر دلیل ابتدا اقامت موقت آلمان که قابل تمدید است به شما داده می شود. پس از گذشت پنج سال از مهاجرت به آلمان از طریق اقامت موقت، در صورتی که شرایطی از جمله تامین هزینه زندگی توسط کار خودتان و توانایی مکالمه به زبان آلمانی را داشته باشید می توانید برای اخذ اقامت دائم آلمان اقدام نمایید.

 

راه های مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان راه های زیادی دارد. در هر کدام از این راه ها جهت مهاجرت به آلمان نیز شرایط از جمله نوع ویزا، مدت اقامت، هزینه و ... متفاوت است. در زیر راه های مهاجرت به آلمان را برشمرده ایم که هر کدام در مقاله ای جداگانه به طور مفصل توضیح داده شده است. با کلیک بر روی گزینه مورد نظر به مقاله مربوط به آن منتقل می شوید.

راه های مهاجرت به آلمان عبارتند از :

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی

مهاجرت به آلمان از طریق کار

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر

 

ابر کلمات کلیدی :

مهاجرت به آلمان 2019 , شرایط سنی مهاجرت به آلمان , وکیل مهاجرت به آلمان , اولین قدم برای مهاجرت به آلمان , مهاجرت به آلمان از طریق هنر , مهاجرت به آلمان از طریق اختراع , مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری , مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت , مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل , مهاجرت به آلمان از طریق خوداشتغالی , مهاجرت به آلمان از طریق کار , مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی , مهاجرت به آلمان از طریق تخصص , مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج , مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک , مهاجرت به آلمان از طریق اسکیل ورکر , مشاوره مهاجرت به آلمان

 

تاریخ درج مطلب 1398/02/15

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید