این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

 

یکی دیگر از راه های مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج است. ازدواج با یک فرد آلمانی چه زن با مرد آلمانی و چه مرد با زن آلمانی منجر به مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج خواهد شد.

 

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

 

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

- برای مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج باید ازدواج شما ثبت رسمی شده باشد و مدارک مربوط به ازدواج را داشته باشید.

- شخصی که قصد ازدواج با او را جهت مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج دارید باید درآمد بالایی داشته باشد و بتواند مخارج زندگی خود و همسرش را  تامین کند و این مورد را نیز باید به اثبات برساند.

- متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج باید مدرک زبان آلمانی A1 داشته باشد.

 

فرآیند مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

جهت مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج ابتدا باید مدارک خود از جمله مدارک شناسایی، مدارک ثبت ازدواج، گذرنامه همسر تابع آلمان، مدرک زبان آلمانی A1 برای متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج و مدرک شغلی که ثابت کند فرد آلمانی قادر به تامین مخارج زندگی است را به زبان آلمانی ترجمه کرده و به سفارت آلمان ارسال کنید. پس از تایید مدارک، ویزا جهت مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج صادر شده که به مدت یک سال اعتبار دارد و میتوانید با این ویزا به آلمان مهاجرت کنید. پس از گذشت 3 سال از ازدواج فرد متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج در صورت برقرار بودن ازدواج میتوانید جهت اخذ اقامت دائم آلمان از طریق ازدواج اقدام نمایید. فرآیند مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج حدودا 4 تا 6 ماه طول می کشد.

 

مزایای مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

- هزینه مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج بسیار پایین است.

- با مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج متقاضی از مزایای کار تمام وقت و همچنین تحصیل رایگان بهره مند خواهد شد.

 

معایب مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

- پس از مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج به مدت 18 ماه نمیتوانید کشور آلمان را ترک نمایید.

- برای مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج باید مدرک زبان آلمانی A1 داشته باشید.

 

در پایان باید اشاره کرد که به فکر ازدواج صوری نباشید؛ زیرا مدارک شما با دقت و جزئیات بسیار بررسی خواهد شد و در صورت ثابت شدن ازدواج صوری جهت مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج ضرر و زیان های جبران ناپذیری به شما وارد خواهد شد.

 

 

ابر کلمات کلیدی : اقامت آلمان از طریق ازدواج , وکیل مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج , قوانین مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج , مهاجرت به آلمان با ازدواج , وکیل ازدواج در آلمان , مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج 2018

 

 

تاریخ درج مطلب 1397/10/27

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید