مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

 

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص به کمک کارت آبی اتحادیه اروپا صورت می گیرد. این کارت جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص همانند کارت سبز آمریکاست و به منظور جبران کمبود نیروی کار در اروپا صادر می گردد و به متخصصان غیر اروپایی اجازه کار در کشورهای اتحادیه اروپا به جز کشورهای انگلستان، دانمارک و ایرلند را خواهد داد. برای برخورداری از روش مهاجرت به آلمان از طریق تخصص باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشید. پزشکان ، مهندسین، کارشناسان فناوری اطلاعات و ریاضی دانان از شانس بیشتری جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص برخوردارند.

 

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

 

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

برای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص باید مدرک دانشگاهی معتبر، سابقه کاری مناسب، توانایی مکالمه به زبان آلمانی یا انگلیسی داشته باشید. همچنین در روش مهاجرت به آلمان از طریق تخصص و اخذ ویزای کار (Blue Kard) باید با یک شرکت آلمانی قرارداد کاری داشته باشید. اگر قرارداد کاری نداشته باشید میتوانید ابتدا توسط ویزای جستجوی کار که با توجه به شرایط شما به مدت 6 ماه صادر میشود به آلمان وارد شده و در این مدت با یک شرکت آلمانی قرارداد کاری ببندید و بعد از استخدام ویزای جستجوی کار خود را به ویزای کار تبدیل کنید.

 

فرآیند مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

برای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص ابتدا باید مدارک شناسایی، تحصیلی، کاری و همچنین قرارداد کاری خود در شرکت آلمانی را به زبان آلمانی به سفارت ارسال کرده و منتظر تایید مدارک باشید. در صورت تایید مدارک و پس از مصاحبه با شما در سفارت آلمان ویزای کار جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص صادر شده و میتوانید به آلمان مهاجرت کنید. مدت این ویزا حداکثر 4 سال است که اگر قرارداد کاری شما کمتر از 4 سال باشد مدت این ویزا نیز به همان مدت به اضافه سه ماه خواهد بود که پس از اتمام آن میتوانید جهت اقامت دائم اقدام نمایید.

 

مزایای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

- برای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص نیازی به داشتن مدرک زبان نداریو و تنها صحبت کردن به زبان انگلیسی یا آلمانی کافیست. هرچند داشتن مدرک زبان آلمانی B1 به تسریع در اخذ اقامت دائم آلمان می انجامد.

- در مهاجرت به فرانسه از طریق تخصص افراد خانواده تان نیز اجازه زندگی و کار در کشور آلمان را  خواهند داشت؛ البته افراد خانواده تحت تکفلتان.

- تمدید کارت آبی اروپا برای مهاجرت به آلمان از طریق تخصص بسیار راحت است.

- با گرفتن کارت آبی جهت مهاجرت به آلمان از طریق تخصص می توانید پس از گذشت 18 ماه زندگی در آلمان به دیگر کشورهای اروپا سفر کنید.

 

معایب مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

- در روش مهاجرت به آلمان از طریق تخصص باید حتما قرارداد کاری از شرکت آلمانی داشته باشید و در صورت نداشتن قرارداد با درخواست مهاجرت به آلمان از طریق تخصص موافقت نمی شود.

 

کلیدواژه ها : تخصص در آلمان , مهاجرت به آلمان از طریق تخصص پزشکی , لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2018 , مهاجرت به آلمان از طریق تخصص پرستاری , مهاجرت به المان از طریق تخصص

 

تاریخ درج مطلب 1397/10/26

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید