مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

 

ثبت شرکت یکی از راه های مهاجرت به آلمان است. ثبت شرکت در آلمان قانون و شرایط خاصی ندارد و نیازی نیست قسمتی از سهام شرکت را به نیروی کار آلمانی اختصاص دهید. مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت بسیار ساده است؛ فقط باید سرمایه کافی برای ثبت شرکت در آلمان را داشته باشید.

 

مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

 

انواع شرکت برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت توسط سه نوع شرکت می توانید در آلمان سرمایه گذاری کنید که عبارتند از:

- شرکت با مسئولیت محدود

- شرکت سهامی

- شرکت تضامنی

در ادامه به توضیح و نحوه ثبت این شرکت ها در آلمان میپردازیم و سپس نحوه مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت را بررسی می کنیم.

- شرکت با مسئولیت محدود برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت:

برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت میتوانید شرکت با مسئولیت محدود تاسیس کنید. شرکت با مسئولیت محدود باید حداقل دو سهامدار داشته باشد اما با یک سهامدار نیز ممکن است و برای سهامداران بیشتر محدودیتی در ملیت سهامدار نیست. در این شرکت ها هر سهامدار فقط به میزان سرمایه خود مسئول بدهی و تعهدات شرکت است. در این شرکت ها سهامدار و مدیر میتواند یک نفر باشد. میتوان گفت شرکت با مسئولیت محدود بهترین نوع شرکت برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت است.

- شرکت سهامی برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت:

شرکت سهامی نیز نوعی دیگر از شرکت ها برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت میباشد. شرکت های سهامی بزرگ ترین نوع شرکت ها در جهان هستند. در شرکت های سهامی شخصیت حقوقی شرکت مستقل از مالک آن است یعنی مدیر و سهامدار نمیتواند یکی باشد. شرکت سهامی خود به دو زیرمجموعه شرکت سهامی خاص و شرکت سهامی عام تقسیم میشود که تفاوت آنها در این است که در شرکت سهامی عام قسمتی از سرمایه ی شرکت از طریق فروش سهام شرکت به مردم تامین میگردد ولی در شرکت سهامی خاص سرمایه فقط توسط موسسان تامین میشود.

- شرکت تضامنی برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت:

یکی دیگر از انواع شرکت ها برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت شرکت تضامنی است. شرکت تضامنی شرکتی است که بین دو نفر یا بیشتر تشکیل شده و در صورت ناکافی بودن سرمایه شرکت برای پرداخت بدهی و تعهدات، هر یک از شرکا مخصوص پرداخت تمام قروض شرکت هستند.

 

فرآیند و مراحل مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت ابتدا باید یک طرح تجاری که فعالیت شما را در کشور آلمان توضیح داده باشد و چشم اندازی چند ساله با اثربخشی مناسب و قابل قبول داشته باشد ارئه دهید. به همراه این طرح توجیهی خلاصه ای از فعالیت های خود در کشور مبدا، مدارک شناسایی شخصی و شغلی را به زبان آلمانی یا انگلیسی برای سفارت آلمان ارسال کرده و پس از تایید این مدارک و طرح توجیهی اجازه فعالیت در کشور آلمان صادر شده و اقامت موقت سه ساله به شما داده می شود و پس از اتمام سه سال در صورت فعالیت مثبت شرکت شما در کشور آلمان میتوانید از اقامت دائم برخوردار شوید.

 

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت ابتدا باید حسابی با موجودی 25000 یورو در حساب بانکی به نام شرکت در کشور آلمان افتتاح کنید. علاوه بر این هزینه های شرکت مانند هزینه تبلیغات، هزینه بیمه، هزینه حقوق کارمندان، هزینه اجاره دفتر، هزینه زندگی در آلمان و بسیاری هزینه های دیگر را در نظر بگیرید.

 

مزایای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

- با مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت میتوانید پس از سه سال اقامت دائم بگیرید.

- آلمان اقتصاد سودآوری دارد و مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت بازده خوبی خواهد داشت.

- در مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت میتوانید 100 درصد مالک شرکت خود باشید.

- در مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت از قوانین تجاری و گمرکی آزاد در اتحادیه اروپا برخوردار میشوید.

 

معایب مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

در واقع میتوان تنها عیب مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت را هزینه نسبتا بالایی که دارد برشمرد. اگر از نظر سرمایه مشکلی نداشته باشد مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت بهترین روش برای برخورداری از اقامت آلمان است.

 

در پایان بحث مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت پیشنهاد میدهیم که از مشاوره وراهنمایی متخصصان خبره ما استفاده کنید و تمام اقدامات لازم برای مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت را به ما بسپارید.

 

کلیدواژه ها : ثبت شرکت در آلمان , ثبت شرکت آلمان , ثبت شرکت در آلمان هزینه , ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت , ثبت شرکت در آلمانی , مدارک ثبت شرکت در آلمان , وکیل ثبت شرکت در آلمان , ثبت شرکت در آلمان هزینه , ثبت شرکت بازرگانی در آلمان , مهاجرت به آلمان با ثبت شرکت , حداقل سرمایه گذاری در آلمان برای اقامت

 

تاریخ درج مطلب 1397/10/20

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید