مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

 

از جمله روش های دیگر برای اقامت در کشور آلمان روش مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک است. کشور آلمان به راحتی به افراد غیر آلمانی که متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک هستند؛ اجازه خرید ملک در این کشور را می دهد.

 

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

 

فرآیند مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

ابتدا متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک می تواند درخواست وام مسکن بدهد. پس از بررسی درخواست موافقت یا عدم موافقت با پرداخت وام به متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک اعلام شده و بعد از آن می توانید جهت خرید ملک اقدام نمایید. بعد از آن متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک، ملک مورد نظر خود را انتخاب نموده و به دفتر اسناد رسمی جهت خرید ملک مراجعه می کند. سپس باید قرارداد خرید را به بانک جهت دریافت وام مسکن ارائه دهد تا وام پرداخت شده و جهت خرید ملک اقدام نماید. این مراحل حدودا 5 هفته زمان می برد. در این مدت باید جهت مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک مالیات بر خرید ملک را نیز پرداخت نمایید. مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک موجب اقامت دائم نمی گردد و متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک بعد از خرید ملک از اقامت موقت شنگن به مدت 5 سال برخوردار می شود و پس از 5 سال اگر همچنان مالک خانه باشد می تواند جهت اقامت دائم در آلمان اقدام نماید.

 

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

برای مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک باید نیاز به سرمایه قابل توجهی دارید؛ چون خرید ملک نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود. قابل ذکر است که برای مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک از وام مسکن نیز برخوردار خواهید شد. می توان گفت هزینه ملک در کشور آلمان به طور متوسط بین 1500 تا 2500 یورو برای هر متر مربع می باشد. البته ممکن است برای بعضی شهرها در آلمان متفاوت باشد.

 

مزایای مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

- در روش مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک شما از تمام مزایای اقامت شنگن برخوردار می شوید.

- جهت مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک از وام مسکن جهت خرید ملک بهره مند می شوید.

 

معایب مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

- مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک نیاز به سرمایه بسیار زیادی دارد.

- قیمت ملک در آلمان نیز مانند هر کشور دیگری متغیر و رو به افزایش است و این مسئله مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک را با مشکل مواجه می کند.

 

 

در پایان لازم به ذکر است که جهت مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک، می توانید خرید ملک را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیابی و توسط وکیل مهاجرت انجام دهید. اگر قصد خرید ملک به صورت غیابی دارید با کارشناسان و وکلای خبره ما تماس بگیرید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/10/29

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید