مهاجرت به آلمان از طریق کار

 

شرایط مهاجرت به آلمان از طریق کار برای شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین شهروندان عضو منطقه اقتصادی اروپا متفاوت از شهروندان کشورهایی که جزو این دو دسته نیستند؛ میباشد. گفتنی است مدرک تحصیلی و سابقه کاری برای موفقیت در مهاجرت به آلمان از طریق کار اهمیت بسیار دارد. در ادامه به بررسی شرایط مهاجرت به آلمان از طریق کار برای کشورهای غیر عضو میپردازیم.

 

مهاجرت به آلمان از طریق کار

 

انواع ویزا جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار

  • ویزای جستجوی کار(Job Seeker): این ویزا جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار به مدت 6 ماه برای متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق کار صادر شده و متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق کار باید در این مدت به دنبال شغلی در خاک آلمان بگردد.
  • ویزای کارت آبی(Blue Kard): کارت آبی اروپا جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار برای کشورهای جهان سوم به منظور جبران کمبود نیروی کار در اروپا صادر میگردد. با این کارت متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق کار بدون ویزا اجازه کار در کشورهای عضو اتحادیه اروپا را خواهد داشت. داشتن مدرک تحصیلی معتبر و سابقه کاری خوب از شرایط اخذ این ویزا میباشد.
  • ویزای کار (Job Offer): چنانچه متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق کار از یک شرکت آلمانی پیشنهاد کاری داشته باشد و قرارداد کاری ارائه دهد؛ ویزای کار صادر شده و با این ویزا میتواند جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار اقدام نماید. مدت ویزای کار بستگی به مدت قرارداد کاری متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق کار دارد ولی حداکثر به مدت 4 سال خواهد بود.

جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار میتوانید ابتدا ویزای جستجوی کار گرفته و با این ویزا به آلمان مهاجرت کرده و کار مورد نظر خود را پیدا کنید و با داشتن قرارداد کاری میتوانید ویزای جستجوی کار را به ویزای کار تبدیل کرده و در آلمان اقامت گزینید.

 

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق کار

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق کار عدد مشخصی نیست. به منظور بررسی هزینه مهاجرت به آلمان از طریق کار بایستی بسیاری عوامل از جمله هزینه اخذ ویزا، هزینه مسکن، هزینه پوشاک و خورد و خوراک، هزینه مالیات و بیمه و بهداشت و ... را در نظر بگیرید. همچنین باید مطمئن باشید کاری که در آلمان پیدا میکنید جوابگوی مخارج زندگی در آلمان باشد. جهت راهنمایی برای هزینه مهاجرت به آلمان از طریق کار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

مزایای مهاجرت به آلمان از طریق کار

- جهت مهاجرت به آلمان از طریق کار نیاز به مدرک زبان آلمانی و یا حتی انگلیسی ندارید و تنها توانایی صحبت کردن به انگلیسی ملاک میباشد.

- برای مهاجرت به آلمان از طریق کار نیاز به سابقه کاری بلندمدت ندارید و سابقه کار کوتاه مدت نیز قابل قبول است.

- با مهاجرت به آلمان از طریق کار در قدرتمندترین اقتصاد اروپا مشغول به کار میشوید.

- در مهاجرت به آلمان از طریق کار میتوانید با افراد خانواده تحت تکفل به آلمان مهاجرت کرده و همچنین افراد خانواده تان نیز میتوانند در آلمان به تحصیل و اشتغال بپردازند.

- متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق کار حقوق و مزایای یکسان با شهروندان آلمان خواهد داشت.

 

معایب مهاجرت به آلمان از طریق کار

- فرآیند مهاجرت به آلمان از طریق کار نسبتا طولانی است (2 تا 4 سال).

- مالیات در آلمان بسیار بالاست و متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق کار باید بسیار کار کند.

 

تاریخ درج مطلب 1397/10/24

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید