این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

 

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج یکی دیگر از روش های مهاجرت به این کشور است. آمریکا نیز طبق قانون در کنار هم بودن خانواده ها از مهاجرت همسران آمریکایی ها به این کشور استقبال می کند. در این مقاله شرایط و جزئیات مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج را توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

 

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

برای مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج باید همسر شما شهروند آمریکا باشد و یا تابعیت آمریکا را داشته باشد. هم زن و هم مرد برای ازدواج با یکدیگر باید مجرد باشند. شرط دیگر جهت مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج این است که باید زن و مرد سن قانونی داشته باشند و بتوانند ثابت کنند که در دو سال گذشته با یکدیگر در ارتباط بوده اند. لازم به ذکر است برای فرزند متقاضی مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج در صورتی که زیر 21 سال سن داشته باشد نیز می توان درخواست ویزا نمود.

 

مراحل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

همسر آمریکایی باید فرم مربوط به مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج را تکمیل نماید. بعد از تایید فرم و تعیین وقت سفارت، متقاضی مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج به همراه مدارکی ازجمله سند ازدواج، مدارک شناسایی و ... به سفارت آمریکا مراجعه می کند. پس از تایید زن و شوهر بودن نیز مراحل بعدی اخذ ویزا و گرین کارت جهت مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج طی می شود.

 

مدت زمان اخذ ویزای مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

زمان اخذ ویزا برای مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج کمی طولانی است و حدودا 1.5 تا 2 سال طول می کشد. ویزای مهاجرت آمریکا از طریق ازدواج 2 ساله است و در صورتی تمدید می شود که برای دریافت گرین کارت آمریکا اقدام کرده باشید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/05

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید