این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

 

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری روش دیگری برای مهاجرت به این کشور است که یکی از بهترین روش ها محسوب می شود. در این مقاله در رابطه با مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری بحث خواهیم کرد.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

 

انواع سرمایه گذاری جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

سه روش به منظور مهاجرت به از طریق سرمایه گذاری وجود دارد که عبارتند از:

- روش EB5 جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

- روش EB3 جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

- روش E2 جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

در ادامه به توضیح هر کدام از این روش ها جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری می پردازیم.

 

روش EB5 جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

در این نوع سرمایه گذاری جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری و دریافت گرین کارت آمریکا باید مبلغ 500،000 دلار آمریکا در یکی از پروژه های جاری در این کشور سرمایه گذاری کنید. این مبلغ پس از 5 سال به همراه سود آن به شما بازگردانده می شود. مدت زمان دریافت گرین کارت آمریکا در این روش سرمایه گذاری بین 1 تا 2 سال است. از مزیت های این روش جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری می توان به عدم نیاز به مدرک تحصیلی، مدرک زبان، سابقه کاری، عدم محدودیت سنی و سرمایه برگشت پذیر اشاره کرد. در این روش جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری ابتدا اقامت موقت یکساله دریافت می کنید و پس از 5 سال اقامت در آمریکا می توانید جهت اخذ اقامت دائم وتابعیت آمریکا اقدام نمایید.

 

روش EB3 جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

در صورتی که از یک کارفرما و شرکت آمریکایی پیشنهاد کاری داشته باشید می توانید از این نوع سرمایه گذاری جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری استفاده نمایید. در این روش می توانید به همراه همسر و فرزندان زیر 21 سال جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید. مزیت های این روش عدم نیاز به مدرک زبان و دریافت سریع گرین کارت دائم آمریکا است. با روش EB3 جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری بلافاصله پس از ورودتان به آمریکا گرین کارت و اقامت دائم آمریکا را به دست می آورید.

 

روش E2 جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

در این روش نیز جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری باید کسب و کاری را در آمریکا خریداری نمایید. شرایط این روش مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری وجود دارایی به مبلغ 300،000 دلار است که نیمی از آن یعنی 15،000 دلار را باید در کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید. مهاجرت به آمریکا از این روش بسیار سریع و حدودا 2 الی 4 ماهه انجام می شود و می توانید به همراه همسر و فرزندان زیر 21 سال خود به آمریکا مهاجرت نمایید. مزایای این روش جهت مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری راحت و سریع انجام شدن آن و عدم نیاز به مدرک زبان می باشد. اقامت این روش نیز همانند روش EB5 اقامت موقت است با این تفاوت که مدت آن دوساله است و تا وقتی که کسب و کارتان برقرار باشد می توانید آن را تمدید کنید. پس از چند سال نیز اقامت موقت به اقامت دائم تبدیل می شود.

 

 

ابر کلمات کلیدی : اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری , سرمایه گذاری در آمریکا , سرمایه گذاری آمریکا , مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری e2 , مهاجرت به امریکا با سرمایه گذاری

 

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/04

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید