مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل

 

اگر فامیلی در آمریکا دارید که گرین کارت آمریکا را دارد و یا شهروند آمریکاست، می توانید از مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل برای مهاجرت به این کشور استفاده کنید. در این مقاله به بیان جزئیات مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل می پردازیم.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل

 

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل

برای مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل اگر فامیلتان فقط گرین کارت آمریکا را داشته باشد و شهروند آمریکا نباشد فقط می تواند برای خانواده درجه یک خود شامل همسر و فرزندان اقامت آمریکا را بگیرد. در صورتی که فامیلتان شهروند آمریکا باشد می تواند خانواده درجه 2 به بعد از جمله فرزند، خواهر و برادر به همراه همسر و فرزندانشان و پدر و مادر خود را به آمریکا وارد کند.

 

مدت زمان مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل

مدت زمان مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل در هر مورد به دلیل اینکه تعداد درخواست های مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل بسیار زیاد است و دولت آمریکا نیز هر ساله به تعداد محدودی درخواست های مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل را بررسی می کند متفاوت است. مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل حداقل 2 سال برای خانواده درجه یک و حداکثر 12 سال برای خانواده درجه 2 طول می کشد.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/05

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن : 09039081201 – ۰۷۱۳۲۲۳۸۱۶۶

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن :

آدرس :

دفتر شیراز

09039081201 - ۰۷۱۳۲۲۳۸۱۶۶
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید