مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل

 

اگر فامیلی در آمریکا دارید که گرین کارت آمریکا را دارد و یا شهروند آمریکاست، می توانید از مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل برای مهاجرت به این کشور استفاده کنید. در این مقاله به بیان جزئیات مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل می پردازیم.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل

 

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل

برای مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل اگر فامیلتان فقط گرین کارت آمریکا را داشته باشد و شهروند آمریکا نباشد فقط می تواند برای خانواده درجه یک خود شامل همسر و فرزندان اقامت آمریکا را بگیرد. در صورتی که فامیلتان شهروند آمریکا باشد می تواند خانواده درجه 2 به بعد از جمله فرزند، خواهر و برادر به همراه همسر و فرزندانشان و پدر و مادر خود را به آمریکا وارد کند.

 

مدت زمان مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل

مدت زمان مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل در هر مورد به دلیل اینکه تعداد درخواست های مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل بسیار زیاد است و دولت آمریکا نیز هر ساله به تعداد محدودی درخواست های مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل را بررسی می کند متفاوت است. مهاجرت به آمریکا از طریق فامیل حداقل 2 سال برای خانواده درجه یک و حداکثر 12 سال برای خانواده درجه 2 طول می کشد.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/05

 

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید