این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

 

لاتاری نام روشی است که دولت آمریکا از طریق آن و با انجام قرعه کشی بین متقاضیان مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری طرح ریزی کرده است. این برنامه هر ساله در زمان مشخص و در وبسایت رسمی لاتاری گرین کارت آمریکا انجام می گردد. در ادامه این مقاله نحوه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری را توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

 

مراحل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

اولین مرحله جهت مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری ثبت نام از در سایت و تکمیل فرم مربوطه است. اطلاعاتی مانند اسم و فامیل، سن، تحصیلات، وضعیت تاهل و ... در این فرم وجود دارند که باید در صحیح پر کردن آن دقت نمایید. زیرا اشتباه در آنها ممکن است بعدا مشکل ساز شود. بعد از 6 ماه نتایج لاتاری اعلام می شود. در صورت برنده شدن در مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری باید فرم دیگری را تکمیل کنید. در تکمیل این فرم نیز با دقت و صداقت عمل نمایید. هرگونه مغایرت در اطلاعات این فرم و واقعیت می توند منجر به اخراج شما از آمریکا و حتی محکومیت شود. پس از تکمیل این فرم باید منتظر مصاحبه ای که در سفارت برای شما تدارک دیده می شود باشید. باید در این مصاحبه مدارک خود را نیز جهت مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری به سفارت ارائه دهید. در صورت تایید مصاحبه ویزای 6 ماهه جهت مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری برای شما صادر می شود. بعد از ورود به آمریکا و پس از 15 روز می توانید جهت اخذ گرین کارت آمریکا اقدام نمایید.

 

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

متقاضیان مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری باید حداقل 18 سال سن و یا مدرک دیپلم داشته باشند. توجه کنید داشتن یکی از این دو شرط کافی است، ولی اگر هر دو شرط را داشته باشید مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری راحت تر است.

 

مدارک لازم برای مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

جهت مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری به مدارک زیر نیاز دارید:

- یک قطعه عکس 4*3

- شناسنامه

- کارت ملی

- پاسپورت

- مدرک تحصیلی

- فرم تکمیل شده در سایت

شایان ذکر است برای مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری تمامی مدارک گفته شده باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند و حتی فرم مربوطه در سایت نیز باید به زبان انگلیسی تکمیل گردد.

 

هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

برای مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری و اخذ گرین کارت آمریکا باید هزینه آن را هنگام مصاحبه پرداخت کنید. هزینه گرین کارت آمریکا 220 دلار برای هر نفر است. لازم به ذکر است که هزینه های زندگی در آمریکا را نیز باید در نظر بگیرید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/04

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید