این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

 

مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی روش دیگری جهت مهاجرت به آمریکا است که متاسفانه روش قابل اطمینان و مناسبی نیست. پناهندگی آمریکا مخاطرات و محدودیت های بسیاری دارد. این مقاله فقط جهت آشنایی شما عزیزان با مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی می باشد.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

 

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

همان گونه که در مقاله های دیگر مربوط به پناهندگی گفته شد کسی که برای مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی اقدام می کند باید ثابت کند که در کشور خود مورد اذیت و آزار قرار گرفته است. همچنین اگر درخواست پناهندگی شما در کشور دیگری رد شده باشد در آمریکا نمی توانید درخواست پناهندگی دهید.

 

مراحل مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

بعد از ورود به آمریکا یک سال فرصت دارید تا درخواست مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی خود را به پلیس اعلام نمایید. بعد از درخواست پناهندگی مصاحبه ای با شما صورت می گیرد که در آن باید ثابت کنید در کشور خودتان در خطر بوده اید. اگر زمان بررسی درخواست پناهندگی بیشتر از 5 ماه طول بکشد، شما اجازه کار در آمریکا را کسب می نمایید. در صورتی که با درخواست مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی شما موافقت شود می توانید جهت ورود همسر و فرزندانتان نیز اقدام نمایید. یک سال پس از پناهنده شدن در آمریکا نیز می توانید جهت اخذ گرین کارت آمریکا اقدام کنید.

 

مزیت مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

در واقع مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی پر خطر است و پیشنهاد نمی شود. اما تنها مزیتی که مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی نسبت به پناهندگی در سایر کشورها دارد این است که شما بعد از 5 ماه درخواست پناهندگی در آمریکا جهت تامین مخارج خود اجازه کار خواهید داشت.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/04

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید