مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

 

مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی روش دیگری جهت مهاجرت به آمریکا است که متاسفانه روش قابل اطمینان و مناسبی نیست. پناهندگی آمریکا مخاطرات و محدودیت های بسیاری دارد. این مقاله فقط جهت آشنایی شما عزیزان با مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی می باشد.

 

مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

 

شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

همان گونه که در مقاله های دیگر مربوط به پناهندگی گفته شد کسی که برای مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی اقدام می کند باید ثابت کند که در کشور خود مورد اذیت و آزار قرار گرفته است. همچنین اگر درخواست پناهندگی شما در کشور دیگری رد شده باشد در آمریکا نمی توانید درخواست پناهندگی دهید.

 

مراحل مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

بعد از ورود به آمریکا یک سال فرصت دارید تا درخواست مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی خود را به پلیس اعلام نمایید. بعد از درخواست پناهندگی مصاحبه ای با شما صورت می گیرد که در آن باید ثابت کنید در کشور خودتان در خطر بوده اید. اگر زمان بررسی درخواست پناهندگی بیشتر از 5 ماه طول بکشد، شما اجازه کار در آمریکا را کسب می نمایید. در صورتی که با درخواست مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی شما موافقت شود می توانید جهت ورود همسر و فرزندانتان نیز اقدام نمایید. یک سال پس از پناهنده شدن در آمریکا نیز می توانید جهت اخذ گرین کارت آمریکا اقدام کنید.

 

مزیت مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی

در واقع مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی پر خطر است و پیشنهاد نمی شود. اما تنها مزیتی که مهاجرت به آمریکا از طریق پناهندگی نسبت به پناهندگی در سایر کشورها دارد این است که شما بعد از 5 ماه درخواست پناهندگی در آمریکا جهت تامین مخارج خود اجازه کار خواهید داشت.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/04

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید