مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

 

از راه های دیگر جهت اقامت در اتریش می توان از مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری نام برد. اتریش نیز مانند دیگر کشورها محدودیتی برای مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری متقضیان خارجی قائل نمی شود و استقبال هم می کند. دولت اتریش مبلغ سرمایه گذاری متقاضیان مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری را در پروژه های دولتی استفاده می کند. اما مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری قوانین و شرایطی دارد که در این مقاله آنها را بررسی خواهیم کرد.

 

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

 

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

دولت اتریش مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری را فقط توسط سرمایه گذاری نقدی که به حساب دولت اتریش واریز می شود؛ قبول می کند. پولی که در اتریش سرمایه گذاری می کنید باید از راه قانونی کسب شده باشد و اگر ثابت شود که پولتان جهت مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری از راه غیر قانونی به دست آمده باشد؛ با سرمایه گذاری شما موافقت نمی شود. مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری حدود 6 ماه تا یک سال طول می کشد.

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

در صورتی که با سرمایه گذاری متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری موافقت شود به راحتی پاسپورت و تابعیت اتریش به او اعطا می شود و برای همیشه شهروند اتریش است و می تواند در اتریش بماند.

 

هزینه مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

حداقل پولی که باید برای مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری کنار بگذارید تا بتوانید اقامت این کشور را به دست آورید 3،000،000 یورو می باشد. البته هزینه های دیگری از جمله هزینه پست، هزینه تمبر، هزینه ترجمه و ... نیز وجود دارد.

 

مزایای مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

- با پاسپورتی که از مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری دریافت می کنید، می توانید به تمام کشورهای اتحادیه اروپا بدون ویزا سفر کنید.

- مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری به همراه همسر و فرزندان انجام می گیرد.

- با مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری می توانید هر کجای دنیا که بخواهید حساب بانکی افتتاح کنید.

- اتریش چهارمین اقتصاد بزرگ دنیاست و با مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری از مزایای اقتصادی بسیاری برخوردار می شوید.

- با مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری از حق کار، تحصیل رایگان و سایر حقوق شهروندان اتریش بهره مند خواهید شد.

 

ابر کلمات کلیدی : اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری , مهاجرت به اتریش با سرمایه گذاری , حداقل سرمایه گذاری در اتریش , اقامت از طریق سرمایه گذاری در اتریش , مهاجرت از طریق سرمایه گذاری , اقامت از طریق سرمایه گذاری در اتریش

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/28

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید