مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

 

با مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی می توان در این کشور اقامت نمود. ولی مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی دردسرهای فراوانی دارد و پیشنهاد می شود از این راه جهت اخذ اقامت اتریش استفاده نکنید. در این مقاله شما را با مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی را آشنا می کنیم.

 

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

 

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

مانند تمام کشورها، اتریش نیز از قانون دابلین در مورد مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی تبعیت می کند. طبق این قانون اگر درخواست پناهندگی در کشور دیگری داده اید و درخواست شما رد شده است دیگر نمی توانید در اتریش درخواست پناهندگی نمایید.

 

مراحل مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

درخواست پناهندگی جهت مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی در داخل این کشور صورت می گیرد. متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی بعد از ورود به اتریش باید بلافاصله درخواست خود را به پلیس اعلام نماید. پلیس اتریش مدارک متقاضی را از او گرفته و سوالاتی درخصوص دلیل درخواست پناهندگی از وی می کند و می تواند متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی را تا 48 ساعت قبل از مصاحبه بازداشت کند. بعد از آن مصاحبه ی دیگری از متقاضی به عمل می آید که باید در این مصاحبه باید پلیس اتریش را در مورد دلایل درخواست پناهندگی متقاعد کند. در صورتی که با درخواست پناهندگی موافقت شد متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی در اتریش می ماند و در صورت عدم موافقت باید سریعا اتریش را ترک کند. روند مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی ممکن است 6 ماه یا بیشتر طول بکشد.

 

امکانات پناهجویان با مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

متقاضیان مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی در زمان بررسی در خواست پناهندگی شان از امکانات زیر بهره مند خواهند شد.

- در مدت زمان بررسی درخواست مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی متقضیان در کمپ عمومی پناهجویان اسکان داده می شوند.

- متقاضیان مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی که در کمپ هستند از غذا، دارو، بهداشت برخوردار می شوند.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/28

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن :

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن :

آدرس :

دفتر ترکیه

تلفن :

آدرس :

دفتر شیراز

0903000000 - ۰۷۱۳۲323232
info@expatriation.ir
www.expatriation.ir
شیراز، خیابان ملاصدرا۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید