این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به اتریش از طریق کار

 

مهاجرت به اتریش از طریق کار راهی جهت مهاجرت و اقامت در اتریش می باشد. اتریش کشوری ثروتمند و دارای اقتصاد قوی است و مهاجرت به اتریش از طریق کار طرفداران بسیاری دارد. در این مقاله جزئیات مهاجرت به اتریش از طریق کار را توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت به اتریش از طریق کار


مراحل مهاجرت به اتریش از طریق کار

یک سیستم امتیازدهی در اتریش جهت متقضیان مهاجرت به اتریش از طریق کار وجود دارد که مجموعا 100 امتیازدارد و متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق کار جهت اخذ ویزای کاری باید حداقل 70 امتیاز آن را کسب کند. در صورت موفقیت در این مرحله ویزای جست و جوی کار که مدت آن 6 ماه است برای متقاضی مهاجرت به اتریش از طریق کار صادر می شود. متقاضی با این ویزا می تواند به اتریش وارد شده و به دنبال کار بگردد. اگر متقاضی موفق به عقد قرارداد کاری در اتریش شد می تواند جهت اخذ اقامت موقت اقدام نماید.

 

شرایط مهاجرت به اتریش از طریق کار

برای مهاجرت به اتریش از طریق کار باید پیشنهاد و دعوت نامه کاری از یک کارفرمای اتریشی داشته باشید. همچنین شرایطی برای سیستم امتیازدهی جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار وجود دارد. این شرایط و حداکثر امتیازاتی که جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار باید کسب کنید عبارتند از:

- مدرک تحصیلی 40 امتیاز

- سوابق کاری 20 امتیاز

- مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی 10 امتیاز

- سن 20 امتیاز

- تحصیل در اتریش 10 امتیاز

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به اتریش از طریق کار

چنانچه با مهاجرت به اتریش از طریق کار اقامت موقت اتریش را کسب کرده باشید و اقامت موقت خود را دائما تمدید نمایید؛ بعد از 4 سال زندگی در این کشور می توانید جهت اخذ اقامت دائم اتریش درخواست دهید.

 

کارت قرمز-سفید-قرمز جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار

کارت قرمز-سفید-قرمز اتریش نیز راهی برای مهاجرت به اتریش از طریق کار می باشد. این کار برای افرادی با شرایط خاص که در ادامه توضیح می دهیم صادر می شود. این افراد عبارتند از:

- افراد متخصص و ماهر که بسیار واجد شرایط کار در اتریش هستند.

- افرادی که شرایط نیروی کار کلیدی و کمیاب در اتریش را دارند.

- افرادی که خوداشتغال در شغل های مورد نیاز اتریش هستند.

- افرادی که از دانشگاه های اتریش فارغ التحصیل شده اند.

 

 

ابر کلمات کلیدی : کار در اتریش , خرید بیزنس در اتریش , خرید بیزینس در اتریش

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/27

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید