مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

 

مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری راه دیگری برای مهاجرت به این کشور است. اما آرایشگران برای مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری نیاز به آگاهی کامل از شرایط و قوانین آن دارند. در این مقاله سعی کرده ایم قوانین و شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری را بیان کنیم.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

بی شک برای مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری نیاز به مدرک آرایشگری دارید. همچنین سابقه کار آرایشگری جهت مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری الزامی است که برای اثبات آن نیاز به گواهی بیمه و فیش حقوقی دارید. نمونه کارهای آرایشگری تان نیز جهت مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری مهم است. همچنین توانایی صحبت به زبان انگلیسی جهت مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری لازم است.

 

مراحل مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

برای مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری باید مدارکی که در بخش قبل توضیح داده شد را آماده و به سفارت استرالیا ارسال کنید. در صورتی که مدارک شما مورد تایید واقع شد، یک آزمون عملی از شما گرفته می شود. در این آزمون باید مهارت ها و توانایی هایتان در آرایشگی را نشان بدهید. بعد از قبولی در آزمون نیز ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری برای شما صادر می شود.این مراحل جهت مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری حداکثر 6 ماه زمان می برد.

 

ابر کلمات کلیدی : آرایشگری در استرالیا

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/19

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید