مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

 

مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری راه دیگری برای مهاجرت به این کشور است. اما آرایشگران برای مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری نیاز به آگاهی کامل از شرایط و قوانین آن دارند. در این مقاله سعی کرده ایم قوانین و شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری را بیان کنیم.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

بی شک برای مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری نیاز به مدرک آرایشگری دارید. همچنین سابقه کار آرایشگری جهت مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری الزامی است که برای اثبات آن نیاز به گواهی بیمه و فیش حقوقی دارید. نمونه کارهای آرایشگری تان نیز جهت مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری مهم است. همچنین توانایی صحبت به زبان انگلیسی جهت مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری لازم است.

 

مراحل مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری

برای مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری باید مدارکی که در بخش قبل توضیح داده شد را آماده و به سفارت استرالیا ارسال کنید. در صورتی که مدارک شما مورد تایید واقع شد، یک آزمون عملی از شما گرفته می شود. در این آزمون باید مهارت ها و توانایی هایتان در آرایشگی را نشان بدهید. بعد از قبولی در آزمون نیز ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری برای شما صادر می شود.این مراحل جهت مهاجرت به استرالیا از طریق آرایشگری حداکثر 6 ماه زمان می برد.

 

ابر کلمات کلیدی : آرایشگری در استرالیا

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/19

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

موسسه حقوقی آینده سازان مهر با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی آینده سازان مهر هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن : 09039081201 – ۰۷۱۳۲۲۳۸۱۶۶

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن : +1 (416) 262 2994

آدرس : Canada, Toronto, ONT, M3N, 2V4

دفتر ترکیه

تلفن :

آدرس :

دفتر شیراز

09039081201 - ۰۷۱۳۲۲۳۸۱۶۶
info@asmehr.com
www.asmehr.com
شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان اردیبهشت، جنب بانک رفاه، طبقه ۳ واحد ۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید