مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

 

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج برای کسی که با یک فرد استرالیایی و یا فردی که اقامت دائم استرالیا را دارد، امکان پذیر است. البته برای مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج باید ازدواج صوری نبوده و واقعی باشد. جزئیات دیگر را در رابطه با مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج در ادامه این مقاله بازگو می کنیم.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

برای مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج باید فرد مورد نظر یا شهروند و تبعه استرالیا باشد و یا اقامت دائم استرالیا را داشته باشد. درخواست مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج می  تواند به دو صورت حضوری یا داخل استرالیا و غیر حضوری یا خارج از استرالیا انجام می گیرد.

 

انواع ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج خود به دو بخش ویزای نامزدی و ویزای ازدواج تقسیم می شود. ویزای نامزدی مخصوص کسانی است که هنوز ازدواج نکرده اند و نامزد هستند و ویزای ازدواج مختص کسانی است که ازدواج کرده اند و ازدواج آنها به ثبت رسیده است. در ادامه شرایط هر کدام از ویزاهای نامزدی و ازدواج را جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج بررسی می کنیم.

 

ویزای نامزدی استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

ویزای نامزدی استرالیا تحت عنوان ویزای 300 استرالیا به افرادی تعلق می گیرد که هنوز با یکدیگر ازدواج نکرده اند و تنها نامزد هستند و قصد دارند در آینده ازدواج کنند.

 

ویزای ازدواج استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

ارائه درخواست ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج هم در داخل استرالیا و هم در خارج از استرالیا امکان پذیر است. نوع ویزا در هر کدام نیز متفاوت است. مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج  به 4 نوع ویزا تقسیم می شود که عبارتند از ویزای 820 استرالیا، ویزای 801 استرالیا، ویزای 309 استرالیا و ویزای 100 استرالیا.

ویزای 820 و 801 مکمل یکدیگر هستند که اولی اقامت موقت و دومی اقامت دائم را برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج در داخل استرالیا به دست می دهد. ابتدا برای مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج ویزای موقت 820 استرالیا را دریافت می کنید و در مرحله دوم و  پس از دو سال ویزای دائم 801 استرالیا به شما تعلق می گیرد.

ویزای 309 و ویزای 100 نیز مکمل هم هستند و مانند مورد قبل اولی اقامت موقت و دومی اقامت دائم است. این دو نوع ویزا مخصوص متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج در خارج از استرالیا هستند. ابتدا ویزای موقت 309 استرالیا برای مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج صادر شده و بعد از گذشت دو سال این ویزا به ویزای دائم 100 استرالیا تبدیل می شود.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/15

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید