این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

 

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص روشی برای مهاجرت و اقامت در اسن کشور است که بسیار مناسب و محبوب است. شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص بسیار دشوار است ولی بعید نیست. در این مقاله شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص که به اسکیل ورکر معروف است را مختصر بررسی می کنیم. برای اطلاعات کامل تر مقاله مهاجرت به استرالیا از طریق اسکیل ورکر را مطالعه فرمایید.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

 

شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص توسط سیستم ارزیابی و امتیازدهی به عوامل مختلفی انجام می شود. این عوامل عبارتند از: سن، آشنایی با زبان انگلیسی، سابقه کاری، مدرک تحصیلی و ... . هر چقدر امتیاز بالاتری از این عامل ها کسب کنید، شانس بیشتری برای موفقیت در دریافت ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص خواهید داشت. سه نوع ویزا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص وجود دارد که عبارتند از: ویزای ۱۸۹ استرالیا ، ویزای ۱۹۰ استرالیا  و ویزای ۴۸۹ استرالیا .

 

اقامت دائم با مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص به مدت 5 سال صادر می شود. بعد از اتمام این مدت در صورتی که همچنان در استرالیا اقامت و کار کنید، می توانید برای اخذ اقامت دائم استرالیا اقدام نمایید. حتی پس از مدتی می توانید تابعیت استرالیا را نیز به دست آورید.

 

مزایای مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص مزایای زیر را به دنبال خواهد داشت:

- با مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص شامل دریافت اقامت دائم و تابعیت این کشور می شوید.

- مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص همرا با همسر و فرزندان متقاضی انجام می گیرد.

- با مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص از حقوق یکسانی با شهروندان استرالیا برخوردار خواهید شد.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/13

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید