مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری از بهترین روش ها برای مهاجرت به این کشور است. مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری با توجه به شرایط خاصی به راحتی قابل تبدیل به اقامت دائم است. در این مقاله جزئیات مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری بازگو خواهیم کرد.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

 

انواع ویزای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

انواع ویزا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری به صورت زیر است:

- ویزای موقت سرمایه گذاری کارآفرینی (ویزای 188 استرالیا) جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

- ویزای دائم سرمایه گذاری کارآفرینی (ویزای 888 استرالیا) جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

- ویزای دائم سرمایه گذاری در کسب و کار (ویزای 890 استرالیا) جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

- ویزای دائم سرمایه گذاری (ویزای 891 استرالیا) جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

- ویزای دائم صاحبان کسب و کار از طریق اسپانسر (ویزای 892 استرالیا) جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

- ویزای دائم سرمایه گذاری از طریق اسپانسر (ویزای 893 استرالیا) جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

در ادامه به معرفی هر کدام از ویزاها جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری می پردازیم.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری با ویزای موقت سرمایه گذاری کارآفرینی (ویزای 188 استرالیا)

ویزای 188 استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری به مدت 2 سال صادر می شود. ویزای 188 مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری خود شامل سه ویزای کارآفرینی، ویزای سرمایه گذاری عادی و ویزای سرمایه گذاری ویژه است. از شرایط دریافت این ویزا ارائه یک طرح تجاری است. متقاضی در این دو سال باید کسب و خود را راه بیندازد. بعد از آن ویزای 188 مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری دو سال دیگر تمدید می شود و چنانچه متقاضی شرایط لازم را داشته باشد می تواند اقات دائم استرالیا را دریافت کند.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری با ویزای دائم سرمایه گذاری کارآفرینی (ویزای 888 استرالیا)

درواقع ویزای 888 استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری در ادامه ویزای 188 به متقاضی اعطا می شود. ویزای 888 استرالیا، ویزای تبدیل اقامت موقت ویزای 188 به اقامت دائم است. متقاضی برای دریافت ویزای 888 استرالیا ملزم به داشتن ویزای 188 استرالیا است. دیگر شرایط دریافت ویزای 888 مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری اجرا شدن تمام برنامه های طرح تجاری و داشتن اسپانسر است.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری با ویزای دائم سرمایه گذاری در کسب و کار (ویزای 890 استرالیا)

متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری برای دریافت ویزای دائم 890 استرالیا نیاز به داشتن یکی از ویزاهای 160، 161، 162، 163، 164، 165 دارد. همه این ویزاها موقت و پیش نیاز اخذ ویزای دائم 890 استرالیا هستند. ویزای 890 استرالیا نیز بعد از گذشت 4 سال از سرمایه گذاری در استرالیا و در شرایط خاصی به متقاضی مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری تعلق می گیرد.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری با ویزای دائم سرمایه گذاری (ویزای 891 استرالیا)

برای دریافت ویزای دائم 891 استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری داشتن ویزای موقت 162 استرالیا الزامی است. از دیگر شرایط اخذ ویزای 891 استرالیا سرمایه گذاری به مبلغ 1،500،000 میلیون دلار در استرالیا و به مدت 4 سال است.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری با ویزای دائم صاحبان کسب و کار از طریق اسپانسر (ویزای 892 استرالیا)

ویزای دائم 892 استرالیا برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری مختص متقاضیانی است که صاحب کسب و کار هستند. همچنین برای دریافت این ویزا نیاز دارید تا از یک منطقه یا ایالت حمایت شوید و اسپانسر داشته باشید. داشتن یکی از ویزاهای موقت 160، 161، 162، 163، 164، 165 جهت دریافت ویزای دائم 892 استرالیا ضروری است.

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری با ویزای دائم سرمایه گذاری از طریق اسپانسر (ویزای 893 استرالیا)

برای دریافت ویزای دائم 893 استرالیا جهت مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری باید مبلغ 750،000 دلار به مدت 4 سال در استرالیا سرمایه گذاری کنید. حمایت شدن از طرف یک منطقه یا ایالت برای دریافت این ویزا نیز شرط است. همچنین داشتن ویزای موقت 165 استرالیا برای اخذ ویزای دائم 893 مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری لازم است.

 

 

ملاحظه می کنید که مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری شرایط و قوانین بسیار پیچیده ای دارد که ذکر همه آنها در این مقاله نمی گنجد. برای اطلاعات و جزئیات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بتوانیم دقیق تر و با توجه به شرایط شما در باب مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری راهنمایی تان کنیم.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/15

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید