مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

 

در صورتی که همسر شما اقامت دائم انگلستان را داشته باشد و یا شهروند انگلستان باشد، می توانید از روش مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج برای مهاجرت به این کشور استفاده کنید. نکته قابل ذکر در رابطه با مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج این است که از ازدواج صوری برای این امر استفاده نکنید زیرا ممکن است بهای سنگینی داشته باشد. در این مقاله نحوه مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج را توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

 

انواع ویزا جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

چه نامزد باشید و چه عقد کرده باشید، می توانید برای مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج اقدام نمایید. نوع ویزا در هر کدام به صورت زیر است:

- ویزای نامزدی: ویزای نامزدی با اثبات رابطه نامزدی به مدت 6 ماه صادر می شود. متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج باید در این 6 ماه با همسر خود در انگلستان ازدواج کند و ویزای نامزدی را به ویزای ازدواج تبدیل نماید.

- ویزای ازدواج: ویزای ازدواج نیز بعد از اثبات رابطه زن و شوهری به مدت 33 ماه صادر می شود. پس از اتمام مدت ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج، ویزا 33 ماه دیگر تمدید می شود و پس از گذشت 5 سال از ازدواج و اقامت در انگلستان اقانت دائم به شما تعلق می گیرد.

 

شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

اصلی ترین شرط مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج این است که همسر متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج که اقامت دائم انگلستان را دارد باید ثابت کند که ماهیانه 18،600 پوند درآمد دارد. البته این مبلغ برای دو نفر است و با بیشتر بودن تعداد اعضای خانواده این مبلغ نیز بیشتر می شود. از شرایط دیگر مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج می توان به اخذ تعهد در رابطه با اینکه اگر ازدواج منجر به طلاق شود شما باید انگلستان را ترک نمایید؛ اشاره کرد.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/07

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید