این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

 

در صورتی که همسر شما اقامت دائم انگلستان را داشته باشد و یا شهروند انگلستان باشد، می توانید از روش مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج برای مهاجرت به این کشور استفاده کنید. نکته قابل ذکر در رابطه با مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج این است که از ازدواج صوری برای این امر استفاده نکنید زیرا ممکن است بهای سنگینی داشته باشد. در این مقاله نحوه مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج را توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

 

انواع ویزا جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

چه نامزد باشید و چه عقد کرده باشید، می توانید برای مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج اقدام نمایید. نوع ویزا در هر کدام به صورت زیر است:

- ویزای نامزدی: ویزای نامزدی با اثبات رابطه نامزدی به مدت 6 ماه صادر می شود. متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج باید در این 6 ماه با همسر خود در انگلستان ازدواج کند و ویزای نامزدی را به ویزای ازدواج تبدیل نماید.

- ویزای ازدواج: ویزای ازدواج نیز بعد از اثبات رابطه زن و شوهری به مدت 33 ماه صادر می شود. پس از اتمام مدت ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج، ویزا 33 ماه دیگر تمدید می شود و پس از گذشت 5 سال از ازدواج و اقامت در انگلستان اقانت دائم به شما تعلق می گیرد.

 

شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

اصلی ترین شرط مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج این است که همسر متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج که اقامت دائم انگلستان را دارد باید ثابت کند که ماهیانه 18،600 پوند درآمد دارد. البته این مبلغ برای دو نفر است و با بیشتر بودن تعداد اعضای خانواده این مبلغ نیز بیشتر می شود. از شرایط دیگر مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج می توان به اخذ تعهد در رابطه با اینکه اگر ازدواج منجر به طلاق شود شما باید انگلستان را ترک نمایید؛ اشاره کرد.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/07

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید