این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

 

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل روش بسیار پرطرفداری برای مهاجرت به این کشور است. انگلستان دانشگاه های معتبر و سطح بالایی در جهان دارد و مدرک این دانشگاه ها نیز بین المللی است. این مقاله را جهت آشنایی با جزئیات مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل مطالعه فرمایید.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

 

مراحل مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

برای مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل باید درخواست خود را در وبسایت اداره مهاجرت انگلستان و توسط تکمیل فرم های مربوطه به ثبت برسانید. با توجه به اطلاعاتی که در این سایت ثبت می کنید امتیازاتی به شما تعلق می گیرد که در صورت کسب امتیاز قابل قبول می توانید برای مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل اقدام نمایید. این روند جهت مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل حدودا 3 ماه طول می کشد.

 

هزینه مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

هزینه مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل بستگی به دانشگاه، رشته و مقطع تحصیلی دارد. این هزینه حدودا 10،000 تا 15،000 پوند در سال پیش بینی می شود. با مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل امکان کار دانشجویی نیز خواهید داشت که می تواند تا حدودی هزینه های تحصیل را کاهش دهد. با مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل حداقل در سال اول تحصیل خوابگاه با قیمت مناسب نیز توسط دانشگاه ارائه می شود.

 

زبان تحصیل در مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

زبان مورد نیاز جهت مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل زبان انگلیسی است و دروس در دانشگاه های انگلستان به زبان انگلیسی تدریس می شوند. پس برای مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل به مدرک آیلتس 6 نیاز دارید.

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل در صورتی منجر به اقامت در این کشور می شود که پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار شوید. پس از چند سال کار و اقامت در انگلستان می توانید اقامت موقت خود را به اقامت دائم تبدیل نمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/06

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید