مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه

 

راه دیگری برای مهاجرت به انگلستان، مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه است. مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه روند مهاجرت به این کشور را آسان تر و سریع تر می کند. در این مقاله توضیحات لازم را در رابطه با چگونگی دریافت دعوتنامه جهت مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه بیان می کنیم.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه

 

شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه به این صورت است که اگر در انگلستان خانواده، فامیل، دوست و یا هر آشنای دیگری داشته باشید، می تواند برای شما دعوتنامه ارسال کند. هدف از ارسال دعوتنامه باید در آن مشخص باشد و با صداقت کامل تکمیل گردد.

 

انواع دعوتنامه برای مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه

هدف از ارسال دعوتنامه جهت مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه متفاوت است و انواع مختلفی دعوتنامه وجود دارد. از جمله این دعوتنامه ها عبارتند از:

- مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه خانوادگی

- مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه توریستی

- مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه تحصیلی

- مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه کاری

- مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه نمایشگاهی

- مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه تجاری

در ادامه شرایط دریافت هر کدام از انواع دعوتنامه را مختصر توضیح می دهیم.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه خانوادگی

معروف ترین دعوتنامه انگلستان دعوتنامه خانوادگی است. اگر مادر، پدر، خواهر، برادر و یا هر خویشاوند دیگری در انگلستان داشته باشید می توانید از آنها درخواست دعوتنامه نمایید و از این طریق برای مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه اقدام نمایید و حتی می توان از این طریق اقامت دائم انگلستان را کسب نمود؛ البته بسته به نسب خانوادگی و درجه اهمیت آن دارد. از شرایط دیگر مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه خانوادگی این است که فرد دعوت کننده باید تمامی مخارج سفر و اقامت شما در انگلستان را به عهده بگیرد.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه توریستی

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه توریستی با هدف تفریح و گردش در انگلستان ارسال می شود. دعوتنامه توریستی نیز باید توسط خانواده و خویشاوندتان ارسال شود. مدت مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه باید در آن مشخص باشد. از طریق مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه توریستی نمی توان به اقامت دائم انگلستان رسید.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه تحصیلی

برای مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه تحصیلی باید از دانشگاهی در انگلستان پذیرش داشته باشید و دانشگاه برای شما دعوتنامه تحصیلی ارسال کند. از شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه تحصیلی داشتن حداقل 16 سال سن، مدرک زبان آیلتس است. همچنین باید بتوانید ثابت کنید که از پس مخارج و هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان برمی آیید.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه کاری

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه کاری با پذیرش در یک شرکت انگلیسی امکان پذیر است. اگر در یک شرکت انگلیسی کار پیدا کنید کارفرما می تواند برای شما دعوتنامه ارسال کند و شما برای مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه کاری اقدام نمایید. بعد از 4 سال اقامت و کار در انگلستان می توانید برای اخذ اقامت دائم انگلستان درخواست دهید.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه نمایشگاهی

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه نمایشگاهی برای شرکت در نمایشگاه عملی می شود. اگر نمایشگاه هایی که در انگلستان برگزار می شود مرتبط با کسب و کار شما باشد می توانید به مسئول نمایشگاه درخواست ارسال دعوتنامه برای شما جهت شرکت در نمایشگاه را بدهید. در مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه نمایشگاهی فرد دعوت کننده مسئولیتی در تامین مخارج سفر شما ندارد. مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه نمایشگاهی نیز به اقامت دائم انگلستان منجر نمی شود.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه تجاری

مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنماه تجاری با اهداف تجاری و کاری صورت می گیرد. ممکن است شرکتی در انگلستان از مدیران و مسئولان شرکتی مشابه در کشور دیگر به منظور اهداف تجاری،کاری و توسعه شرکت دعوت کند. مهاجرت به انگلستان از طریق دعوتنامه تجاری نیز کوتاه مدت است و به اقامت دائم انگلستان تبدیل نمی شود.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/08

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید