مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

 

انگلستان کشوری است که از ثبات اقتصادی برخوردار است و مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری همواره طرفداران زیادی دارد. ام آیا از چگونگی اقدام برای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری اطلاع دارید؟ همراه ما باشید تا در این مقاله به بیان نحوه مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری بپردازیم.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

 

شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری به این صورت است که شما باید مبلغی را در بانک های انگلستان بگذارید و توسط این مبلغ کسب و کاری را در انگلستان راه اندازی کنید. شرط دیگر مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری به کار گرفتن حداقل دو نیروی کار انگلیسی است. با مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری ویزای کوتاه مدتی دریافت می کنید که بعد از چند سال در صورت فعال و مثبت بودن کسب و کارتان می توانید آن را به ویزای بلندمدت و اقامت دائم انگلستان تبدیل کنید. با مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری می توانید به همراه همسر و فرزندان زیر 18 سال خود به این کشور مهاجرت کنید.

 

انواع سرمایه گذاری برای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

سه نوع سرمایه گذاری بیشتر شناخته شده برای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری وجود دارد که هر کدام شرایط و قوانین مخصوص به خود را دارد. این سه نوع سرمایه گذاری عبارتند از:

- مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 50،000 پوندی

- مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 200،000 پوندی

- مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 2،000،000 پوندی

در ادامه به توضیح شرایط هر کدام از این سه نوع سرمایه گذاری می پردازیم.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 50،000 پوندی

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 50،000 پوندی مخصوص دانشجویان مقیم انگلستان است. افرادی که از دانشگاه های انگلستان فارغ التحصیل شده اند، با 50،000 پوند می توانند کسب و کاری در انگلستان راه بیندازند و از این طریق اقامت دائم انگلستان را کسب نمایند. مدت ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 50،000 پوندی دو ساله است که بعد از آن می توان برای اقامت دائم انگلستان اقدام نمود.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 200،000 پوندی

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 200،000 پوندی نیز با ارائه یک طرح توجیهی اقتصادی که نشان دهد شما قصد چه کاری در انگلستان را دارید و نتایج مورد انتظار آن چیست، امکان پذیر است. ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 200،000 پوندی به ویزای TIER1 یا کارآفرینی معروف است. در مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 200،000 پوندی شما باید ثابت کنید که از پس مخارج زندگی خود و خانواده تان در انگلستان برمی آیید. مدت ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 200،000 پوندی سه سال و چهار ماه است و در صورت رونق کسب و کارتان به مدت دو سال دیگر تمدید می شود و بعد از دو سال نیز به اقامت دائم تبدیل می شود.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 2،000،000 پوندی

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 2،000،000 پوندی به این صورت است که باید این مبلغ را مدتی در یکی از بانک های معتبر چه در مبدا و چه در انگلستان سپرده کنید. اگر این مبلغ در بانک های کشور مبدا باشد، باید بعد از اقدام به مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری آن را به بانک های انگلستان انتقال دهید. همچنین باید ثابت شود این سرمایه از راه قانونی کسب شده است. در مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 2،000،000 پوندی نیز فرد باید توانایی مالی برای زندگی در انگلستان را ثابت کند. مدت و شرایط اقامت ویزای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 2،000،000 پوندی نیز کاملا مشابه مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری 200، پوندی است.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/08

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید