مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

 

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی نیز مانند پناهندگی در سایر کشورها بسیار پرخطر است. حتی طبق بررسی های به عمل آمده مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی به نسبت سایر کشورها بسیار پرخطرتر و دشوارتر است و بیشتر درخواست های پناهندگی در انگلستان رد می شود. این مقاله فقط جهت آشنایی شما با نحوه مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی نوشته شده است.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

 

شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

با درخواست شما برای مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی در صورتی که در کشور دیگری در اتحادیه اروپا درخواست پناهندگی داده باشید موافقت نمی شود. همچنین برای مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی باید ثابت کنید که در کشور خود در امان نیستید، در غیر این صورت با درخواست پناهندگی در انگلستان موافقت نمی شود. همسر و فرزندان شما، هم می توانند به همراه شما و هم به صورت جداگانه درخواست پناهندگی دهند که نحوه بررسی درخواست پناهندگی در هر کدام با یکدیگر متفاوت است.

 

مراحل مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

درخواست مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی باید به محض ورود به انگلستان به پلیس مرزبانی انگلستان ارائه شود. پس از اعلام درخواست مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی باید منتظر مصاحبه باشید. در این مصاحبه اطلاعات و مدارکی از شما گرفته می شود. نتیجه درخواست مهاجرت به انگلستان از طریق پناهدگی نیز حداکثر 6 ماه بعد اعلام می شود. متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی درصورتی اجازه کار در انگلستان را خواهد داشت که بررسی درخواست پناهندگی او بیشتر از 12 ماه طول بکشد.

 

امکانات پناهندگان در مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی در زمان بررسی درخواست از مسکن،غذا و پوشاک برخوردار هستند. بعد از موافقت با درخواست پناهندگی نیز اجازه خرید مسکن، تحصیل، بیمه، کار و ... را خواهند داشت. بعد از 5 سال اقامت در انگلستان نیز اقامت دائم و تابعیت انگلستان به فرد اعطا می شود.

 

در پایان ذکر این نکته حائز اهمیت است که مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی دردسرها و خطرهای فراوانی دارد و توصیه نمی شود. جهت مهاجرت به انگلستان روش های مختلفی وجود دارد که در مقالات دیگر توضیح داده شده و می توانید از این روش ها که بسیار مطمئن تر هستند استفاده نمایید.

 

 

ابر کلمات کلیدی : پناهندگی در انگلستان , مهاجرت به انگلیس از طریق پناهندگی

 

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/06

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید