مهاجرت به انگلستان از طریق کار

 

از روش های دیگر برای اقامت در انگلستان مهاجرت به انگلستان از طریق کار می باشد. انگلستان از رونق کسب و کار خوبی در جهان برخوردار است و مهاجرت به انگلستان از طریق کار همواره طرفداران بسیاری دارد. اما مهاجرت به انگلستان از طریق کار شرایط خاصی دارد که در این مقاله به توضیح آن می پردازیم.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق کار

 

شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق کار

شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق کار نسبت به سایر کشورها دشوارتر است. مهم ترین شرط برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار، تحصیل در این کشور است. به این معنی که باید یک دوره تحصیلی در انگلستان گذرانده و فارغ التحصیل شده باشید تا واجد شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق کار شوید. از شرایط دیگر مهاجرت به انگلستان از طریق کار داشتن مدرک زبان آیلتس 7 می باشد.

 

جست و جوی کار در مهاجرت به انگلستان از طریق کار

بعد از پایان دوره تحصیلی در انگلستان باید جهت اقامت در این کشور به دنبال کار بگردید. روش های کار پیدا کردن در انگلستان به صورت زیر است:

- دعوت نامه کاری: در صورتی که از یک کارفرمای انگلیسی دعوت نامه کاری داشته باشید می توانید برای اقامت و مهاجرت به انگلستان از طریق کار اقدام نمایید.

- آگهی کاری: در این روش جست و جوی کار برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار نیز آگهی کار توسط کارفرمای انگلیسی در روزنامه ها و ... درج می شود. اگر متقاضی برای کار در انگلستان و کشورهای اتحادیه اروپا پیدا نشد؛ متقاضیان دیگر کشورها از جمله ایران می توانند برای آن درخواست دهند.

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به انگلستان از طریق کار

مهاجرت به انگلستان از طریق کار درصورتی منجر به اقامت دائم انگلستان می شود که به مدت 4 سال در این کشور اقامت داشته باشید. همچنین باید در این 4 سال مالیات و بیمه خود را پرداخت نمایید. اگر این شرایط را داشتید می توانید برای اقامت دائم انگلستان درخواست دهید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/07

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن :

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن :

آدرس :

دفتر ترکیه

تلفن :

آدرس :

دفتر شیراز

0903000000 - ۰۷۱۳۲323232
info@expatriation.ir
www.expatriation.ir
شیراز، خیابان ملاصدرا۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید