مهاجرت به انگلستان از طریق کار

 

از روش های دیگر برای اقامت در انگلستان مهاجرت به انگلستان از طریق کار می باشد. انگلستان از رونق کسب و کار خوبی در جهان برخوردار است و مهاجرت به انگلستان از طریق کار همواره طرفداران بسیاری دارد. اما مهاجرت به انگلستان از طریق کار شرایط خاصی دارد که در این مقاله به توضیح آن می پردازیم.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق کار

 

شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق کار

شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق کار نسبت به سایر کشورها دشوارتر است. مهم ترین شرط برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار، تحصیل در این کشور است. به این معنی که باید یک دوره تحصیلی در انگلستان گذرانده و فارغ التحصیل شده باشید تا واجد شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق کار شوید. از شرایط دیگر مهاجرت به انگلستان از طریق کار داشتن مدرک زبان آیلتس 7 می باشد.

 

جست و جوی کار در مهاجرت به انگلستان از طریق کار

بعد از پایان دوره تحصیلی در انگلستان باید جهت اقامت در این کشور به دنبال کار بگردید. روش های کار پیدا کردن در انگلستان به صورت زیر است:

- دعوت نامه کاری: در صورتی که از یک کارفرمای انگلیسی دعوت نامه کاری داشته باشید می توانید برای اقامت و مهاجرت به انگلستان از طریق کار اقدام نمایید.

- آگهی کاری: در این روش جست و جوی کار برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار نیز آگهی کار توسط کارفرمای انگلیسی در روزنامه ها و ... درج می شود. اگر متقاضی برای کار در انگلستان و کشورهای اتحادیه اروپا پیدا نشد؛ متقاضیان دیگر کشورها از جمله ایران می توانند برای آن درخواست دهند.

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به انگلستان از طریق کار

مهاجرت به انگلستان از طریق کار درصورتی منجر به اقامت دائم انگلستان می شود که به مدت 4 سال در این کشور اقامت داشته باشید. همچنین باید در این 4 سال مالیات و بیمه خود را پرداخت نمایید. اگر این شرایط را داشتید می توانید برای اقامت دائم انگلستان درخواست دهید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/07

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید