مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک

 

متاسفانه باید بگوییم که مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک منجر به اخذ اقامت ایتالیا نمی شود. در این مقاله جزئیات اجاره ملک در ایتالیا را جهت اطلاعات بیشتر شما عزیزان بازگو می کنیم.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک

 

هزینه اجاره ملک در مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک

هزینه اجاره ملک در بحث مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک با توجه به عوامل مختلف متفاوت است. عواملی نظیر منطقه مسکونی، متراژ منزل، نوساز یا قدیمی بودن منزل و شهر مورد نظر در ایتالیا بر هزینه اجاره ملک در ایتالیا تاثیرگذار هستند. به طور متوسط می توان ماهیانه هزینه ای بین 250 تا 600 یورو در نظر گرفت.

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک

همان طور که کفتیم روش مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک امکان پذیر نیست. ولی در صورتی که توسط سایر روش ها به ایتالیا مهاجرت کرده باشید می توانید از اجاره ملک در این کشور برخوردار شوید. مثلا چنانچه ویزای تحصیلی ایتالیا را دارید می توانید با همکلاسی های خود به صورت گروهی به اجاره ملک در ایتالیا اقدام نمایید که در این صورت هزینه اجاره ملک در ایتالیا نیز کاهش می یابد.

 

در پایان لازم به ذکر است که جهت مهاجرت به ایتالیا و اخذ اقامت این کشور راه های دیگری وجود دارد که می توانید جزئیات آنها را در مقالات مربوط به مهاجرت به ایتالیا مطالعه کنید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/24

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید