این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک

 

متاسفانه باید بگوییم که مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک منجر به اخذ اقامت ایتالیا نمی شود. در این مقاله جزئیات اجاره ملک در ایتالیا را جهت اطلاعات بیشتر شما عزیزان بازگو می کنیم.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک

 

هزینه اجاره ملک در مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک

هزینه اجاره ملک در بحث مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک با توجه به عوامل مختلف متفاوت است. عواملی نظیر منطقه مسکونی، متراژ منزل، نوساز یا قدیمی بودن منزل و شهر مورد نظر در ایتالیا بر هزینه اجاره ملک در ایتالیا تاثیرگذار هستند. به طور متوسط می توان ماهیانه هزینه ای بین 250 تا 600 یورو در نظر گرفت.

 

شرایط مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک

همان طور که کفتیم روش مهاجرت به ایتالیا از طریق اجاره ملک امکان پذیر نیست. ولی در صورتی که توسط سایر روش ها به ایتالیا مهاجرت کرده باشید می توانید از اجاره ملک در این کشور برخوردار شوید. مثلا چنانچه ویزای تحصیلی ایتالیا را دارید می توانید با همکلاسی های خود به صورت گروهی به اجاره ملک در ایتالیا اقدام نمایید که در این صورت هزینه اجاره ملک در ایتالیا نیز کاهش می یابد.

 

در پایان لازم به ذکر است که جهت مهاجرت به ایتالیا و اخذ اقامت این کشور راه های دیگری وجود دارد که می توانید جزئیات آنها را در مقالات مربوط به مهاجرت به ایتالیا مطالعه کنید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/24

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید