این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

 

روشی دیگر جهت اخذ اقامت ایتالیا مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک است. کشور ایتالیا برای سرمایه گذاران خارجی که مایل به خرید ملک در این کشور هستند محدودیتی قائل نمی شود. خرید ملک در ایتالیا به نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود و نیاز به سرمایه دارد. در این مقاله جزئیات مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک را توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

 

مراحل مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

خرید ملک جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک هم می تواند توسط خودتان در ایتالیا و هم توسط وکیل قانونی انجام گیرد. بعد از خرید ملک و امضای قرارداد خانه این قرارداد را به اداره ثبت اسناد ارسال کرده و مرحله مالکیت ملک کامل می شود. پس از آن می توانید جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک اقدام نمایید.

 

هزینه مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

هزینه ملک جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک نسبت به سایر کشورهای اروپایی ارزان تر است. به طور مثال با سرمایه ای حدود 25،000 یورو می توانید صاحب ملک در ایتالیا شوید. بدیهی است با توجه به متراژ، منطقه و عوامل دیگر این هزینه جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک تغییر می کند.

 

اخذ اقامت دائم با مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

با خرید ملک جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک سریعا اقامت دائم را کسب نمی کنید. در این روش ابتدا اقامت موقت یکساله به شما داده می شود که این اقامت قابل تمدید است. بعد از 5 سال اقامت موقت در ایتالیا و در صورتی که هنوز صاحب ملک باشید، می توانید جهت دریافت اقامت دائم ایتالیا اقدام نمایید.

 

مزایای مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک

- با مهاجرت ایتالیا از طریق خرید ملک از تمام مزایای اقامت شنگن برخوردار خواهید شد.

- مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک به همراه همسر و فرزندان صورت می گیرد.

- با مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک همسر و فرزندان شما از کار و تحصیل رایگان در ایتالیا بهره مند می شوند.

- با مهاجرت به ایتالیا از طریق خرید ملک امکان سفر به کشورهای حوزه شنگن بدون ویزا را خواهید داشت.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/23

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید