این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری روش دیگری جهت مهاجرت به ایتالیا می باشد. البته کشور ایتالیا در سال های اخیر با رکود اقتصادی روبرو بوده است و مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری نیازمند تحقیق و بررسی دقیق است. در ادامه جزئیات مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری شرح می دهیم.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

 

روش های مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

راه های مختلفی جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری وجود که بسته به شرایط خود می توانید یکی از آنها را برگزینید. روش های مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری عبارتند از:

- مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری نقدی

- اقامت انتخابی جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

- خرید ملک جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

- ثبت شرکت جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

در ادامه به بررسی هر کدام از روش ها جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری می پردازیم.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری نقدی

برنامه ویزای طلایی جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری به منظور جذب سرمایه گذاران خارج از اتحادیه اروپا در ایتالیا اجرا می شود. از شرایط این روش مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

- عدم داشتن سابقه کیفری و حبس برای اخذ ویزای طلایی جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری مهم است.

- مدت ویزای طلایی جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری یک سال است که بعد از آن به مدت 5 سال قابل تمدید است.

- مبلغ سرمایه گذاری در این روش جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری اعلام نشده و مبلغ آن همزمان با اجرای برنامه توسط سایت مهاجرت ایتالیا (ICC) اعلام می گردد.

 

اقامت انتخابی جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

در این روش جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری در صورتی که سرمایه ای داشته باشید که بدون کار کردن قادر به زندگی و تامین مخارج در کشور ایتالیا باشید، می توانید برای اخذ اقامت ایتالیا اقدام نمایید. ویزای اقامت انتخابی جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری برای 2 سال صادر می شود و قابل تمدید خواهد بود.

 

خرید ملک جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری

خرید ملک نیز از دیگر روش های مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری است که باید سرمایه کافی برای خرید ملک در ایتالیا را داشته باشید. حدود سرمایه ای که برای خرید ملک جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری نیاز دارید؛ 300،000 یورو می باشد.

 

ثبت شرکت جهت مهاجرت به ایتالیا ازطریق سرمایه گذاری

از روش های دیگر جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق سرمایه گذاری ثبت شرکت در این کشور است. ثبت شرکت در ایتالیا توسط اتاق بازرگانی این کشور انجام می گردد. هزینه ثبت شرکت در ایتالیا نیز با توجه به نوع شرکت و تعداد سهامدار آن متفاوت است.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/21

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید