این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی روشی دیگر جهت اقامت ایتالیا است. به دلیل مخاطرات و مشکلات فراوان این روش به هیچ عنوان توصیه نمی شود. بهتر است جهت مهاجرت به ایتالیا از روش های دیگر که توضیح داده ایم استفاده کنید. جهت اطلاعات بیشتر در این مقاله مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی را توضیح می دهیم.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

 

مراحل مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

هنگامی وارد خاک ایتالیا می شوید و جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی درخواست می دهید، ابتدا مشخصات اولیه و اثر انگشت شما گرفته می شود و به مراکز نگهداری پناهجویان منتقل می شوید. پس از آن مصاحبه ای با شما ترتیب داده می شود که در این مصاحبه باید ثابت کنید در کشور خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته اید. بعد از آن باید منتظر نتیجه درخواست مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی خود باشید و در صورتی که درخواست شما رد شود باید به سرعت خاک ایتالیا را ترک نمایید.

 

قوانین مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

- بر اساس قانون، پناهنده کسی است در کشور خود به دلایل سیاسی، اجتماعی، نژادی و مذهبی مورد اذیت و آزار قرار گرفته و برای مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی درخواست می دهد.

- طبق قانون دابلین اگر برای مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی اقدام می کنید، نباید قبلا در کشور دیگری از کشورهای اتحادیه اروپا درخواست پناهندگی داده باشید. اگر درخواست داده باشید و درخواست شما رد شده است دیگر نمی تواند جهت مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی درخواست دهید.

- اگر در مدت زمان بررسی  درخواست مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی کمپ پناهجویان را ترک نمایید، دیگر با درخواست پناهندگی شما موافقت نمی گردد.

 

امتیازات پناهجویان در مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی

- در مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی، پناهجویان از حق کار، تحصیل، مسکن، بهداشت و درمان برخوردار خواهند بود.

- با مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی  در مدت زمان بررسی درخواست پناهندگی، پناهجویان در کمپ نگهداری می شوند و از نیاز های اساسی مسکن، خوراک و پوشاک بهره مند می شوند.

 

مهاجرت به ایتالیا از طریق پناهندگی مخاطرات و مشکلات بسیاری دارد و تحت هیچ شرایطی به متقاضیان مهاجرت به ایتالیا این روش پیشنهاد می شود. جهت مهاجرت به ایتالیا روش های دیگری وجود دارد که در مقالات دیگر مورد یررسی قرار گرفته است.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/23

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید