این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

 

راه دیگری برای اخذ اقامت ترکیه مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک می باشد. البته لازم به ذکر است که اخذ اقامت دائم ترکیه در روش مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک چند سال طول می کشد و در ابتدا با خرید ملک اقامت موقت به شما تعلق می گیرد. در این مبحث شما را با جزئیات بیشتر در رابطه با مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک و اخذ اقامت ترکیه آشنا می کنیم.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

 

فرآیند مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

ابتدا ملک مورد نظر جهت مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک را خریداری نموده و سپس مدارک مربوط به ملک، مدارک شناسایی و ... را به اداره مهاجرت در ترکیه ارسال کرده و باید منتظر نتیجه باشید. در صورت موافقت با درخواست شما جهت مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک اقامت دو ساله به شما تعلق می گیرد. بعد از اتمام اقامت موقت دو ساله ترکیه باید آن را به مدت سه سال دیگر تمدید کنید و زمانی که مدت اقامت شما در ترکیه به حداقل 5 تا 8 سال رسید و همچنان صاحب خانه بودید؛ می توانید جهت اقامت دائم درخواست دهید.

 

هزینه ملک جهت مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

شما برای خرید ملک جهت مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک به 250 هزار دلار نیاز دارید. برای خرید ملک جهت مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک از وام مسکن نیز می توانید استفاده کنید. شایان ذکر است که اگرچه با مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک می توانید در بانک های این کشور حساب بانکی داشته باشید؛ ولی اعطای وام مسکن به مهاجران شرایط خاصی دارد که از آن جمله اشتغال به کار فرد متقاضی در کشور ترکیه می باشد.

 

شهرهای مناسب مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

قیمت خانه جهت مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک در شهرهای آنکارا، استانبول و ازمیر بسیار مناسب است. به خصوص قیمت خانه در شهر آنکارا به دلیل اینکه کمتر گردشگر دارد نسبت به استانبول و ازمیر بسیار پایین تر می باشد.

 

مزایای مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

- نزدیکی کشور ترکیه و ایران به هم یکی از مزیت های مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک است که رفت و آمد در دو کشور را تسهیل می کند.

- با مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک، در مدت زمان اقامت موقت در ترکیه احتیاجی به حضور دائم و مستمر در این کشور نیست و می توانید به دیگر کشور ها نیز سفر کنید.

- مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک همراه با همسر و فرزندان انجام می شود و فرزندان شما نیز می توانند در این کشور تحصیل نمایند.

- با مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک می توانید در بانک های این کشور حساب باز کنید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/10

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید