این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

 

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری نیز یکی دیگر از روش های اخذ اقامت ترکیه است که از طریق ثبت شرکت در ترکیه امکانپذیر است. این روش برای ایرانیانی که به دنبال سرمایه گذاری در کشوری نزدیک به ایران هستند؛ بسیار مناسب است. شایان ذکر است با مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری می توان اقامت گرفت ولی تابعیت خیر. در ادامه بیشتر در مورد مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

 

ثبت شرکت جهت مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

شما می توانید با توجه به رشته تحصیلی و یا مهارت های فردی خود شرکت مورد نظر را در کشور ترکیه ثبت نمایید. ایرانیان می توانند به مدت 3 ماه بدون ویزا به کشور ترکیه سفر کنند. برای این کار باید مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی، هزینه مورد نیاز جهت ثبت شرکت را آماده نموده و به ترکیه سفر کنید. سپس مدارک را به اداره مربوطه در ترکیه تحویل دهید. پس از تایید مدارک می توانید جهت ثبت شرکت اقدام نمایید. برای مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل باید ده درصد از سهام شرکت را به نام یک شهروند ترکی نمایید. جهت مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری حداقل به ده هزار لیر نیاز دارید.

 

اخذ اقامت دائم ترکیه با مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

برای اینکه در روش مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری موفق به اخذ اقامت دائم در ترکیه شوید باید شرکت شما به مدت 5 تا 8 سال فعالیت داشته باشد و هزینه های بیمه، مالیات و سایر هزینه ها را پرداخت کرده باشد. بعد از این مدت و با داشتن این شرایط می توانید جهت اخذ اقامت دائم ترکیه اقدام نمایید. البته باید گفت که قوانین جهت تابعیت ترکیه بسیار سخت است و اقامت دائم ترکیه منجر به تابعیت ترکیه نخواهد شد.

 

مزایای مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

- با مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری در یک اقتصاد قوی و رو به رشد سرمایه گذاری خواهید کرد.

- در مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری تفاوت و تبعیضی بین سرمایه گذاران داخلی با سرمایه گذاران خارجی مشاهده نخواهید کرد.

- ترکیه کشوری با موقعیت توریستی بسیار بالاست و مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری منافع زیادی دارد.

- با مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری مالیات کمتری پرداخت می کنید؛ زیرا هزینه مالیات بر شرکت ها در ترکیه نسبت به کشورهای دیگر بسیار مناسب است.

- کشور ترکیه راه ارتباطی بین اروپا و آسیا است و با مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری به راحتی با اتحادیه اروپا و آسیا در ارتباط خواهید بود.

- مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری منجر به اقامت همراه با خانواده می شود.

- با مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری الزامی برای حضور دائمی در ترکیه نخواهید داشت و می توانید به کشور های دیگر رفت و آمد کنید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/11/08

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید