این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

 

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت راهی برای مهاجرت به این کشور است که به دلیل مالیات های پایین در روسیه علاقه مندان زیادی دارد. در این مقاله مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت را بررسی می کنیم.

 

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

 

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

برای مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت باید یک طرح توجیهی یا به اصطلاح بیزینس پلان داشته باشید. گواهی سلامت پزشکی و سابقه کار مفید از دیگر شرایط مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت است. همان طور که قبلا گفته شده بعد ازگذشت چند سال از فعالیت شرکت در صورت سودآور بودن شرکت و همچنین تسلط کامل بر زبان روسی، شرایط اخذ اقامت دائم روسیه را نیز به دست می آورید.

 

انواع شرکت جهت مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

چهار نوع شرکت را می توان جهت مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت در این کشور تاسیس نمود که عبارتند از:

- شرکت با مسئولیت محدود : در این نوع شرکت برای مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت مالک و سهامدار یک نفر می تواند باشد. سرمایه اولیه برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود 10،000 روبل است.

- شرکت سهامی: این شرکت جهت مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت خود به دو نوع شرکت سهامی عام و شرکت سهامی خاص تقسیم می شود. سرمایه اولیه برای ثبت این شرکت نیز 10،000 روبل است.

- شعبه: تاسیس شعبه شرکتتان در کشور مبدا نیز برای مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت امکان پذیر است. هزینه های ثبت شعبه به عهده شرکت مادر می باشد.

- جواز کسب: این شرکت جهت مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت توسط یک نفر راه اندازی می شود و همان یک نفر هم اجازه کار و فعالیت در این شرکت را خواهد داشت. برای ثبت این شرکت نیازی به سرمایه اولیه ندارید.

 

اما معمول ترین شرکت برای مهاجرت به روسیه همان مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود است.

 

مزایای مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت مزایای فراوانی دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت به همراه همسر و فرزندان انجام می گیرد.

- امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی با مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت

- برای مهاجرت به روسیه از طریق ثبت شرکت نیازی به استخدام کارمند روسی نیست.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/12

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید