مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

 

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک که خود نوعی سرمایه گذای است که برای مهاجرت به روسیه مورد استفاده قرار می گیرد. اما آیا مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک موجب اقامت دائم روسیه می شود؟ در این مقاله همراه ما باشید تا این مسئله را در باب مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک بررسی کنیم.

 

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

 

هزینه مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

هزینه مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک آپارتمانی و یا ویلایی متفاوت است. هزینه خرید یک واحد آپارتمان در روسیه، متوسط هزینه ای برابر با 100،000 دلار را دربردارد. بدیهی است که هزینه آپارتمان و خانه های شیک و لوکس بسیار بیشتر از این است. هزینه های دیگر زندگی در روسیه نیز حدود 400 دلار ماهیانه تخمین زده می شود.

 

اخذ اقامت روسیه با مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

در بخش قبل هرینه خرید ملک در روسیه را بررسی کردیم اما نکته مهم در رابطه با مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک این است که با خرید ملک در روسیه نمی توان اقامت این کشور را کسب کرد. اما می توان شرایط مهاجرت به روسیه از طریق سایر روش ها را تسهیل و سرعت ببخشد.

 

 

شما عزیزان برای اطلاع از اینکه در کدام کشورها با خرید ملک می توانید اقامت آن کشور را به دست بیاورید با مشاوران و کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات دقیق تری را در این زمینه کسب نمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/12

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

دفتر آلمان

تلفن :

آدرس : unterrther, strasse 71, 40468 dusseldorf

دفتر کانادا

تلفن :

آدرس :

دفتر ترکیه

تلفن :

آدرس :

دفتر شیراز

0903000000 - ۰۷۱۳۲323232
info@expatriation.ir
www.expatriation.ir
شیراز، خیابان ملاصدرا۵
شنبه تا پنجشنبه - 8:00-۲0:00
(جمعه تعطیل)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید