مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

 

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک که خود نوعی سرمایه گذای است که برای مهاجرت به روسیه مورد استفاده قرار می گیرد. اما آیا مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک موجب اقامت دائم روسیه می شود؟ در این مقاله همراه ما باشید تا این مسئله را در باب مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک بررسی کنیم.

 

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

 

هزینه مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

هزینه مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک آپارتمانی و یا ویلایی متفاوت است. هزینه خرید یک واحد آپارتمان در روسیه، متوسط هزینه ای برابر با 100،000 دلار را دربردارد. بدیهی است که هزینه آپارتمان و خانه های شیک و لوکس بسیار بیشتر از این است. هزینه های دیگر زندگی در روسیه نیز حدود 400 دلار ماهیانه تخمین زده می شود.

 

اخذ اقامت روسیه با مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

در بخش قبل هرینه خرید ملک در روسیه را بررسی کردیم اما نکته مهم در رابطه با مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک این است که با خرید ملک در روسیه نمی توان اقامت این کشور را کسب کرد. اما می توان شرایط مهاجرت به روسیه از طریق سایر روش ها را تسهیل و سرعت ببخشد.

 

 

شما عزیزان برای اطلاع از اینکه در کدام کشورها با خرید ملک می توانید اقامت آن کشور را به دست بیاورید با مشاوران و کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات دقیق تری را در این زمینه کسب نمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/12

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید