این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

 

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک که خود نوعی سرمایه گذای است که برای مهاجرت به روسیه مورد استفاده قرار می گیرد. اما آیا مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک موجب اقامت دائم روسیه می شود؟ در این مقاله همراه ما باشید تا این مسئله را در باب مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک بررسی کنیم.

 

مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

 

هزینه مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

هزینه مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک آپارتمانی و یا ویلایی متفاوت است. هزینه خرید یک واحد آپارتمان در روسیه، متوسط هزینه ای برابر با 100،000 دلار را دربردارد. بدیهی است که هزینه آپارتمان و خانه های شیک و لوکس بسیار بیشتر از این است. هزینه های دیگر زندگی در روسیه نیز حدود 400 دلار ماهیانه تخمین زده می شود.

 

اخذ اقامت روسیه با مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک

در بخش قبل هرینه خرید ملک در روسیه را بررسی کردیم اما نکته مهم در رابطه با مهاجرت به روسیه از طریق خرید ملک این است که با خرید ملک در روسیه نمی توان اقامت این کشور را کسب کرد. اما می توان شرایط مهاجرت به روسیه از طریق سایر روش ها را تسهیل و سرعت ببخشد.

 

 

شما عزیزان برای اطلاع از اینکه در کدام کشورها با خرید ملک می توانید اقامت آن کشور را به دست بیاورید با مشاوران و کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات دقیق تری را در این زمینه کسب نمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/12

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید