این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری

 

مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری از بهترین روش ها برای مهاجرت به این کشور محسوب می شود. هر سرمایه گذاری نیاز به اطلاع و آگاهی دقیق از قوانین و شرایط دارد. در این مقاله شما را با مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری آشنا می کنیم تا با آگاهی نسبت به مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری تصمیم گیری کنید.

 

مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری

 

انواع  سرمایه گذاری برای مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری

دو نوع روش و ویزا برای مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری وجود دارد. این دو روش عبارتند از:

- مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری تجاری

- مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری با خرید سهام

در ادامه شرایط و قوانین هر کدام از روش ها جهت مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری را توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری تجاری

مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری تجاری برای متقاضیانی امکان پذیر است که می خواهند حرفه و یا کسب و کار خود در کشورشان را به روسیه انتقال دهند. همچنین با ایجاد یک شعبه از کسب و کارتان در روسیه نیز امکان پذیر است. چنانچه مالیات پرداختی بابت سه سال از ده میلیون روبل بیشتر باشد، شهروندی روسیه را کسب می کنید.

 

مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری با خرید سهام

در این روش مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری باید حداق ده درصد از سهام یک شرکت در روسیه که ارزش کل سهام آن 100 میلیون روبل باشد را خریداری نمایید. در این روش نیز اگر مالیات پرداختی سه ساله شما بیش از شش میلیون روبل باشد، می توانید برای شهروندی روسیه اقدام کنید.

 

اخذ اقامت دائم روسیه با مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری

ویزای مهاجرت به روسیه از طریق سرمایه گذاری برای 3 سال صادر می شود. بعد از آن دو سال دیگر تمدید می شود. بعد از 5 سال اقامت در روسیه نیز می توانید برای اخذ اقامت دائم روسیه اقدام نمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/12

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید