این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی

 

مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی راه دیگری برای مهاجرت به این کشور است. همان طور که بارها در مقاله های پیشین گفته شد مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی نیز بسیار پرخطر و پیچیده است و اصلا توصیه نمی شود. با این حال مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی را در این مقاله توضیح خواهیم داد.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

 

شرایط مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی

درخواست مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی هم در کشور مبدا و هم در روسیه امکان پذیر است. در کشور مبدا می توانید درخواست مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی را به صورت آنلاین و توسط نرم افزار اعلام نمایید. در روسیه نیز بعد از ورود به این کشور باید درخواست پناهندگی خود را به پلیس مرزبانی بدهید. در هر دو روش باید دلایل کافی برای درخواست پناهندگی داشته باشید. از شرایط دیگر مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی داشتن حداقل 18 سال سن است.

 

مراحل مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی

چه در کشور خودتان و چه در کشور روسیه درخواست پناهندگی داده باشید، مدتی را باید به انتظار نتیجه درخواست پناهندگی خود بنشینید. این مدت برای درخواست پناهندگی آنلاین طولانی تر است. در صورت موافقت با درخواست مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی ابتدا اقامت موقت 5 ساله به متقاضی اعطا می شود و سپس بعد از گذشت 5 سال در صورت یادگیری زبان روسی، می توان برای اخذ اقامت دائم روسیه اقدام نمود. اگر با درخواست مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی موافقت نشود، متقاضی باید ظرف مدت 6 ماه روسیه را ترک کند.

 

در پایان ذکر این نکته ضروری است که مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی امری مشکل و حتی غیر ممکن است. اکثر درخواست های مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی رد می شود. روش مهاجرت به روسیه از طریق پناهندگی نسبت به سایر روش های مهاجرت به روسیه شانس بسیار کمی دارد و به شما عزیزان پیشنهاد می شود روش های دیگری را برای مهاجرت به روسیه برگزینید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/11

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید