مهاجرت به روسیه سفید

 

بلاروس کشوری در همسایگی روسیه و به روسیه ی سفید معروف است. پایتخت بلاروس شهر مینسک می باشد و کشور ارزانی محسوب می شود. این کشور در سال 1990 از اتحاد جماهیر شوروی جدا شد و استقلال یافت. زبان مردم در روسیه سفید بلاروسی است و واحد پول این کشور روبل می باشد. در این مقاله جزئیات مهاجرت به روسیه سفید یا همان بلاروس را برای طرفدارن آن توضیح می دهیم.

 

مهاجرت به روسیه سفید

 

راه های مهاجرت به روسیه سفید

برای مهاجرت به روسیه سفید همانند دیگر کشورهای راه های مختلفی وجود دارد. راه های مهاجرت به روسیه سفید عبارتند از:

- مهاجرت به روسیه سفید از طریق کار

- مهاجرت به روسیه سفید از طریق تحصیل

- مهاجرت به روسیه سفید از طریق سرمایه گذاری

- مهاجرت به روسیه سفید از طریق ازدواج

- مهاجرت به روسیه سفید از طریق پناهندگی

در ادامه این مقاله هر یک از راه های مهاجرت به روسیه سفید را بررسی خواهیم کرد.

 

مهاجرت به روسیه سفید از طریق کار

برای مهاجرت به روسیه سفید از طریق کار فقط باید پیشنهاد کاری از یک کارفرمای بلاروسی داشته باشید. کارفرمای بلاروسی در صورتی که نیروی مورد نظر خود را در بلاروس پیدا نکند می تواند به نیروهای کار خارج از بلاروس پیشنهاد کار بدهد. پیشنهاد کار جهت مهاجرت به روسیه سفید باید همراه با دعوتنامه و قرارداد کاری باشد. اقامت دائم بلاروس با مهاجرت به روسیه سفید پس از چند سال اقامت موقت در بلاروس امکان پذیر است.

 

مهاجرت به روسیه سفید از طریق تحصیل

مهاجرت به روسیه سفید از طریق تحصیل به تنهایی موجب اقامت دائم در بلاروس نمی شود. ولی اگر بعد از فارغ التحصیلی در بلاروس اقدام به سرمایه گذاری، ثبت شرکت یا خرید ملک نمایید می توانید اقامت دائم بلاروس را کسب کنید.

 

مهاجرت به روسیه سفید از طریق سرمایه گذاری

برای مهاجرت به روسیه سفید از طریق سرمایه گذاری به دو روش می توانید در روسیه سرمایه گذاری کنید: سرمایه گذاری با خرید ملک و سرمایه گذاری با ثبت شرکت. برای اخذ اقامت دائم روسیه سفید، هزینه و سرمایه جهت مهاجرت به روسیه سفید از طریق سرمایه گذاری باید بالای 160،000 دلار باشد.

 

مهاجرت به روسیه سفید از طریق ازدواج

ازدواج با یک فرد بلاروسی نیز موجب مهاجرت به روسیه سفید از طریق ازدواج می شود. برای مهاجرت به روسیه سفید از طریق ازدواج باید این ازدواج در بلاروس ثبت شود و همچنین گواهی سلامت جسمانی برای فرد خارجی مورد نیاز است.

 

مهاجرت به روسیه سفید از طریق پناهندگی

از طریق پناهندگی نیز می توان برای مهاجرت به روسیه سفید اقدام نمود. البته پناهندگی در هیچ کشوری مورد تایید ما نیست و قوانین و شرایط سختی دارد و موافقت با درخواست پناهندگی در بلاروس بسیار بعید است. به هر حال برای مهاجرت به روسیه سفید از طریق پناهندگی باید به محض ورود به این کشور درخواست پناهندگی خود را اعلام نمایید.

 

مهاجرت به روسیه سفید – هزینه زندگی در بلاروس

هزینه زندگی در هرجا که باشید بستگی به خودتان دارد. هزینه مهاجرت به روسیه سفید به طور متوسط ماهیانه 500 دلار پیش بینی می شود. البته این هزینه ممکن است در شهرهای دیگر بلاروس متفاوت باشد.

 

ابر کلمات کلیدی : هزینه مهاجرت به روسیه

 

تاریخ درج مطلب 1397/12/13

 

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید