این سایت به فروش می رسد . جهت خرید لطفا با شماره 09377388490 تماس بگیرید

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

 

به دلیل کیفیت بالای آموزش در فرانسه، مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل روش بسیار مناسب و پرطرفداری برای مهاجرت به این کشور است. در این مقاله جزئیات مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل را شرح خواهیم داد.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

 

شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

برای مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشید. هر چه مدرک تحصیلی تان بالاتر باشد موفقیت در مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل نیز بیشتر است. گفتنی است پذیرش در مقطع کارشناسی بسیار دشوار است. برای پذیرش در دانشگاه های فرانسه باید مدارک تحصیلی و ... را آماده کرده، به سفارت ارسال کنید و منتظر نتیجه درخواست مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل بمانید.

 

هزینه مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

هزینه مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل به مقطع و رشته تحصیلی بستگی دارد. به طور متوسط می توان هزینه مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل را برای دوره کارشناسی 190 یورو، برای دوره کارشناسی ارشد 260 یورو و برای دوره دکترا 400 یورو در سال تخمین زد.

 

زبان جهت مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

برای مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل دانستن یکی از زبان های فرانسه یا انگلیسی کافی است. البته این امر بستگی به رشته و مقطع تحصیلی دارد. ممکن است بعضی از رشته های تحصیلی فقط به زبان فرانسوی تدریس شوند. لازم به ذکر است که دوره های یادگیری زبان فرانسه در این کشور جهت مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل برگزار می شود.

 

اخذ اقامت دائم فرانسه با مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل به خودی خود موجب اخد اقامت دائم فرانسه نمی شود. برای اخذ اقامت دائم فرانسه باید پس از مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل و فارغ التحصیلی به مدت 5 سال در فرانسه اشتغال داشته باشید. بعد از 5 سال کار در فرانسه می توانید اقامت دائم فرانسه را دریافت نمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/01/18

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

 

موسسه حقوقی ... با سابقه فعالیت در زمینه حقوق خصوصی داخلی و بین الملل هم اکنون یکی از موسسات موفق و محبوب حقوقی کشور می باشد. موسسه حقوقی... هم اکنون از طرفی به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شیراز تحت عنوان حقوق بین الملل خصوصی و از طرف دیگر بررسی پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های خانواده، ملک، قراردادها، مسائل کارگر و کارفرما را پذیرا می باشد.

آدرس :

فارس ، شیراز

 

شماره تماس :

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید