مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

 

به دلیل کیفیت بالای آموزش در فرانسه، مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل روش بسیار مناسب و پرطرفداری برای مهاجرت به این کشور است. در این مقاله جزئیات مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل را شرح خواهیم داد.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

 

شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

برای مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل باید حداقل مدرک دیپلم داشته باشید. هر چه مدرک تحصیلی تان بالاتر باشد موفقیت در مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل نیز بیشتر است. گفتنی است پذیرش در مقطع کارشناسی بسیار دشوار است. برای پذیرش در دانشگاه های فرانسه باید مدارک تحصیلی و ... را آماده کرده، به سفارت ارسال کنید و منتظر نتیجه درخواست مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل بمانید.

 

هزینه مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

هزینه مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل به مقطع و رشته تحصیلی بستگی دارد. به طور متوسط می توان هزینه مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل را برای دوره کارشناسی 190 یورو، برای دوره کارشناسی ارشد 260 یورو و برای دوره دکترا 400 یورو در سال تخمین زد.

 

زبان جهت مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

برای مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل دانستن یکی از زبان های فرانسه یا انگلیسی کافی است. البته این امر بستگی به رشته و مقطع تحصیلی دارد. ممکن است بعضی از رشته های تحصیلی فقط به زبان فرانسوی تدریس شوند. لازم به ذکر است که دوره های یادگیری زبان فرانسه در این کشور جهت مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل برگزار می شود.

 

اخذ اقامت دائم فرانسه با مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل به خودی خود موجب اخد اقامت دائم فرانسه نمی شود. برای اخذ اقامت دائم فرانسه باید پس از مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل و فارغ التحصیلی به مدت 5 سال در فرانسه اشتغال داشته باشید. بعد از 5 سال کار در فرانسه می توانید اقامت دائم فرانسه را دریافت نمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1397/01/18

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید