مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

 

از جمله راه های دیگر برای اخذ اقامت فرانسه، مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک است. اما این راه نیز اگر و اماهای فراوانی دارد و ممکن است مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک به تنهایی موجب اقامت دائم فرانسه نشود. در ادامه ی این مقاله تمام شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک را بررسی می کنیم.

 

مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

 

مراحل مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

برای مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک باید ابتدا با ویزای توریستی به فرانسه سفر کنید. در فرانسه به مشاورین املاک مراجعه کرده و توسط آن ملک مورد نظر را یافته و سایر مراحل خرید ملک در فرانسه را انجام می دهید. برای راحتی کار و راهنمایی های بیشتر جهت مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

هزینه مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

قیمت خانه در فرانسه جهت مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک مانند هر جای دیگری بستگی به منطقه و متراژ ملک دارد. هزینه مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک و در شهر پاریش بسیار بالاست و حدود 8000 یورو برای هر متر مربع است. در شهرهای دیگر هزینه خرید ملک از 2000 تا 4000 یورو برای هر متر مربع متغیر است.

 

وام مسکن جهت مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

برای مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک از وام مسکن نیز می توانید بهره ببرید. برای برخورداری از وام مسکن جهت خرید ملک در فرانسه باید ثابت کنید که مبلغ قسط ماهیانه وام تان یک سوم درآمدتان است. در این صورت 70 تا 80 درصد مبلغ خانه توسط وام پرداخت می گردد.

 

اخذ اقامت دائم فرانسه با مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک به تنهایی منجر به اخذ اقامت دائم فرانسه نمی شود. برای اخذ اقامت دائم فرانسه باید در کنار خرید ملک، سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت نمایید. به این منظور مقالات مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت را مطالعه فرمایید.

 

تاریخ درج مطلب 1398/01/19

 

 

لطفا سوالات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگی
تلفن تماس
نظر

جهت اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .

@droanimal

شماره تماس:

09193608239

تلگرام:

@MavaraMetafizik

 

آدرس:

استان تهران ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، قلهک ، خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان کودکان غزه ، پلاک ۳۴ ، ساختمان پزشکان بزرگ مهر ، طبقه سوم ، واحد۱۴

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید